פורום ייעוץ לעסקים בנושא חוות דעת

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:19
חוות דעת חיובית
שלום, אני טכנאי מכונות כביסה ומדיחי כלים מאיזור נתניה. בדף העסק שלי באתר יש חוות דעת אחת והיא לא חיובית. איך אני מביא לכך שיהיו חוות דעת חיוביות על העסק שלי שיופיעו באתר?
חוות דעת חיובית ‏(יוש פורת)
12:19
חוות דעת חיובית
השגת חוות דעת חיוביות היא משימה לא קלה ולא זריזה. ראשית, חשוב להכיר ולדעת שחוות דעת הופכות להיות חשובות מאד לעסק שלך – רוב הגולשים יחפשו היום עסקים שיש עליהם חוות דעת, ולכן המאמץ שתצטרך להשקיע בגיוס חוות הדעת – משתלם.
חוות הדעת יגיעו מן הסתם מלקוחות מרוצים ולכן חשוב לשמור על רמת שירות נאותה כמובן אך מעבר לכך – לא להתבייש לבקש מלקוחות מרוצים לפרגן לך בעמוד העסק.
חשוב גם לדעת מתי לבקש מלקוחות חוות דעת - הזמן הטוב ביותר הוא מייד לאחר קבלת השירות והסדר התשלום, כשחוויית השירות הטוב עדיין טריה אצל הלקוח כך שיהיה מוכן להשקיע את המאמץ בכתיבת חוות הדעת. יש גם כלים שזאפ גרופ מעמידה לשירות לקוחותיה ואשר מסייעים להם בהשגת חוות דעת מלקוחות. אני מזמין אותך ליצור קשר עם שירות הלקוחות בזאפ גרופ בכדי לקבל מידע נוסף על כלים אלה.
לראש הפורום >

מידע על ייעוץ תדמית