פורום טיפול בעזרת בעלי חיים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:46

בתי מפחדת מחיות

הבת שלי הותקפה מכלב של אנשים שגרים ברחוב ליד הרחוב שלנו אנחנו גרים במושב ומאז היא מפחדת מאוד ללכת לבד ומפחדת מאוד מכלבים. הכלב לא פגע בה פיזית אבל היא קטנה פיזית ועדינה והוא כלב גדול וכשהיא הלכה ליד החצר של אותם שכנים הוא רץ מהחצר ונבח עליה ומאוד התקרב אליה היא רצה לחצר של השכנים והם קראו לנו. מאז הסיפור הזה היא מאוד מפחדת ללכת לבד במושב ומפחדת מכלבים ובכלל מחיות פתאום גם מחתולים. איך להחזיר לה את הביטחון ולהסיר ממנה את הפחד מחיות?
הי כרמית, ‏(ליאור זיו)
16:49

הי כרמית,

בת כמה הבת שלך?
חסרים מספר פרטים אבל אנסה לייעץ בכל זאת. קודם כל- בלי לחץ. ללכת איתה. לא לנסות בשום אופן לכפות עליה לא לפחד. זה גם יעשה ההיפך ובטח שלא יגרום לה להפסיק לפחד.
היא צריכה להרגיש כי התחושות שלה לגטימיות והמשפחה איתה. ברגע שהיא תרגיש שאתם איתה ממש, כאן ייפתח מקום לחשוף אותה למגוון בע"ח. אולי כלב קטן , אולי כלב של המשפחה הרחוקה יותר שהיא כבר מכירה וכד'.
ועוד משהו.. נשמע שבתך לא פוחדת מחיות אלא מכלבים. חשוב לעשות את ההפרדה...
בהצלחה
ליאור
0507676337
לראש הפורום >

מידע על טיפול באמצעות בעלי חיים