פורום רפואה סינית - טיפול בכאב כרוני ואורטופדיה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
11:41

הלוקס ולגוס

שלום אני בת 66 סובלת מגיל ההתבגרות מהלוקס ולגוס. יש לי כאבים נוראיים בכף הרגל באיזור האצבעות ובאיזור העצם הבולטת מס' פעמים ביום וזה יכול לתקוף אותי גם באמצע הלילה. אין לזה טיפול חוץ מניתוח וגם ניתוח לא מעלים סופית את הבעיה ואת הכאבים. אני רוצה להעלים את הכאב ואם זה לא אפשרי אז לפחות להקל ושהכאבים יגיעו בתכיפות נמוכה יותר. האם יש לזה טיפול מותאם?
הלוקס וולגוס ‏(גיא פולק )
09:23

הלוקס וולגוס

שלום רב,
הטיפול בכאב הנובע מהלוקס וואלגוס בהחלט אפשרי ע"י דיקור סיני אך יש לבצע הערכה באשר ליעילות הטיפול. הנתונים שישפיעו על הצלחת הטיפול הם שונים, לדוגמה: מהו משקל הגוף?מהי זווית הסטייה? האם קיימים שינויים ארטריטיים של המפרק?ועוד. בנוסף הטיפול יכול להיות משולב מהמלצות שמרניות נוספות (שלהערכתי את כבר מכירה את חלקן) כגון שימוש בנעל מתאימה, שימוש במשחות הומיאופתיות ומשחות שונות המכילות - דיקלופנק-וולטרן לשימוש חיצוני להפחתת כאב, לעתים ניתן לשלב טכניקות טיפול נוספות כגון טיפול מנואלי ופיזיותרפיה. חשוב לזכור- הבעיה קיימת שנים רבות ומניסיוני במצבים מתקדמים של הלוקס וולגוס טיפול בשיטה אחת בלבד לא יעשה קסם. יש לרכז את כל המשאבים השיטות והטיפולים היעילים ו"לעבוד" בתדירות גבוהה להצלחת הטיפול. זהו סוד ההצלחה בטיפול מולטידיסיפלינרי(טיפול של מספר שיטות יחד) וכמובן לקחת בחשבון כי לעתים חלק מהבעיות עלינו לפתור בדרך הניתוחית. בהצלחה רבה!
לראש הפורום >

מידע על רפואה סינית