פורום רפואה סינית - טיפול בכאב כרוני ואורטופדיה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:06

הקלה על כאבים בכל הגוף

במסגרת עבודתי אני עומדת 7-8 שעות על הרגליים כל יום ובסוף יום עבודה כל הגוף כואב לי החל מהכפות רגליים ועד לכתפיים. רק אחרי מנוחה של הלילה למחרת אני חוזרת לעצמי. איך אפשר להקל על הכאב במהלך יום העבודה?
14:04

הקלה על כאבים בכל הגוף

שלום דורית,
כל מקצוע המצריך מאמץ פיזי מייצר לאורך זמן כאבים הקשורים לאופן העבודה. בעבר פנתה אלי אשה בגיל ה40 שעובדת במפעל לייצור בקבוקוני זכוכית ותפקידה בין השאר לסגור פקקי בקבוקים. פעולה חוזרת של סגירת בקבוקון יצרה אצלה בסופו של דבר דלקת במרפק המוכרת בשם מרפק טניס. הנקודה היא שכל עומס עבודה יכול ליצור כאב והשאלה היא מה אופי הכאב שלך? כאן חסרים לי פרטים כמו גילך? האם יש משקל עודף? האם יש מחלות נוספות ברקע? האם הכאב הוא רק בימי עבודה או שהכאב קיים גם בסופי השבוע או בחופשות? האם הכאב נודד ממפרק למפרק? האם ניסית לטפל בבעיה ע"י טיפול תרופתי או כל טיפול משלים אחר?האם את עושה פעילות גופנית כלשהי?
אולי בעזרת הפרטים הללו אוכל לענות על שאלתך בצורה מדוייקת יותר.
תודה והמשך שבוע שקט.
לראש הפורום >

מידע על רפואה סינית