פורום רפואה סינית - טיפול בכאב כרוני ואורטופדיה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
11:24

כאב בכתף כשקר

שלום
אני בת 27 בריאה מתעמלת ושומרת על תזונה תקינה אני סובלת מכאבים חזקים בכתף שמאל בעיקר כשקר בחורף או ממזגן בקיץ זה כאב לא מוסבר ולא ברור הכאב יכול להיות קל ואז להתגבר ואז שוב להיות קל ואז להתגבר וכשאני לוחצת על המקום שבו כואב לי זה קצת נרגע אבל זה חוזר אח"כ שוב
אני מחפשת פתרון לבעיה תודה!
כאב בכתף ‏(גיא פולק )
14:16

כאב בכתף

שלום,
כאב בכתף יכול להופיע בשל סיבות שונות. אצל ספורטאים בגיל צעיר אנו מוצאים פעמים רבות כאבים על רקע נזק גידי ולעיתים שחיקתי. בתאור המקרה שלך לא ציינת האם ביצעת עד כה בדיקת אולטרסאונד? כאב כתף כרוני אכן מושפע משינויי מזג האויר והטיפול יכול להיות בעזרת דיקור/ טכניקות חימום שונות, שילוב של צמחי מרפא, טיפול מנואלי כמו טווינה ועוד. חשוב ביותר לבצע איבחון מקדים הכולל בדיקות הדמייה כדי להעריך את מידת ההצלחה בטרם תתחילי בטיפול.מכיוון שחסרים פה הרבה פרטים לא אוכל לתת לך תשובה מלאה אלה המלצות כלליות. ממליץ לפנות למטפל מוסמך מטעם האגודה לרפואה סינית באזור מגורייך.בהצלחה ורפואה שלמה.
לראש הפורום >

מידע על רפואה סינית