פורום רפואה סינית - טיפול בכאב כרוני ואורטופדיה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
16:43

כאבי ראש חזקים

לפני שבוע התחילו לי כאבי ראש חזקים שגורמים לי לבחילה. הכאב מתרכז לי ברקות כשזה קורה לי בערב אני הולכת לישון עם כדור כמו אקמול או אדוויל ובבוקר אני קמה בלי כאב ראש. אח"כ במהלך היום הוא מתחיל לי שוב וזה פשוט סבל ולוקח הרבה זמן עד שהכדורים מתחילים להשפיע. עשיתי בדיקות דם והכל תודה לאל יצא תקין. גם עכשיו כשאני כותבת אני סובלת מכאב ראש ובחילות.אני צריכה טיפול שיעביר לי את הכאב ראש הזה. איך מטפלים בזה ברפואה הסינית?
כאבי ראש ‏(גיא פולק )
09:18

כאבי ראש

דנה שלום,
מקווה שאת חשה בטוב וישנה רגיעה עם כאבי הראש. האם השבוע הוא הפעם הראשונה שאת סובלת מכאבי ראש בעוצמה כזו? האם קיימים תסמינים נוספים לפני או בזמן ההתקף? מה גילך? האם קיימת ווסת סדירה ומתי היתה הווסת האחרונה שלך? אלו פרטים ראשונים שיעזרו בהחלטה לגבי דרך הטיפול. דיקור סיני לכאבי ראש מתבצע באזור המרפקים ומטה והברכיים ומטה ונחשב כאחד מהטיפולים היעילים. דיקור סיני צריך באופן חד משמעי לתת תוצאות מידיות בכאב הראש כך שאפילו אם תגיעי למדקר בפעם הראשונה ובזמן התקף, כאב הראש צריך להיעלם או לפחות להשתנות לטובה באופן משמעותי. ממליץ לגשת בהקדם למטפל מוסמך מטעם האגודה לריפוי סיני מסורתי באזור מגורייך ובמקביל לגשת לנוירולוג להמשך בירור.
בהצלחה.
כאבי ראש ‏(דנה )
14:49

כאבי ראש

תודה על התשובה המהירה. גם הבוקר היה לי כאב ראש חזק ששוב היה מלווה בבחילה. זה השבוע הראשון שבו יש לי בתדירות כזאת גבוהה כאבי ראש בחוזקה כזאת. אני בת 31 הווסת אצלי סדירה.
כתבת שעליי להגיע למדקר בזמן ההתקף אבל כאשר אני קובעת מראש את הטיפול אין לי אפשרות לדעת אם יהיה לי התקף באותו הזמן או לא
כאבי ראש ‏(גיא פולק )
22:28

כאבי ראש

אין חובה להגיע למדקר בזמן ההתקף אך במידה ויש התקף תוכלי לראות תגובה בזמן אמת. קראי שוב את תשובתי. בהצלחה, מאחל לך החלמה מהירה.
לראש הפורום >

מידע על רפואה סינית