פורום רפואה סינית - טיפול בכאב כרוני ואורטופדיה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
מפרק ירך ‏(סמדר)
16:59

מפרק ירך

שלום
אני בת 42 והתחיל לכאוב לי במפרק של הירך – בחלק שמחבר בין הרגל למותן כשאני מותחת את הרגל אז זה מפסיק ואז חוזר אחרי כמה שעות אם לא הייתי עושה הליכות אז הייתי חושבת שזה קשור אבל אני עושה הליכות ומתעמלת במתינות מה ברפואה הסינית אפשר להשתמש בו כדי לשפר את ההרגשה?
מפרק ירך ‏(גיא פולק )
15:55

מפרק ירך

שלום, ראשית התנצלותי על העיכוב שנוצר בתשובתי עקב בעיה טכנית. כאב מפרק ירך יכול לנבוע ממספר בעיות שאיתם הרפואה הסינית יודעת להתמודד בצורה יפה. אל לנו לשכוח כי נושא האבחנה הוא חשוב שכן לעיתים תלונות שנראות כי מקורן במפרק ירך עלולות להגיע ממקור של עמוד שדרה. באופן כללי תהליכים דלקתיים של מפרק ירך על רקע של עומס פעילות או של שינויים ניווניים של המפרק מטופלים על ידי דיקור סיני בהצלחה רבה מניסיוני בעבודתי בבית החולים. במקרים בהם הכאב נובע מקרע בלברום למשל, הטיפול מורכב יותר ולעיתים דורש שילוב של טכניקות נוספות! אני מציע לך להגיע למטפל מוסמך שיאבחן את בעייתך ובמידת הצורך פני גם לאורטופד שיתן דעתו על סיבת הכאבים שלך.
שנה טובה
לראש הפורום >

מידע על רפואה סינית