פורום רפואה סינית - טיפול בכאב כרוני ואורטופדיה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
כאב גב ‏(יהודה )
13:38

כאב גב

שלום אני סובל מכאבי גב באופן לא קבוע הכאבים הולכים וחוזרים יש ימים שכואב יותר ויש ימים שכואב פחות בימים שכואב הכאב מקרין לי לאורך כל הגב נרשמתי לשיעור של פילאטיס מכשירים כי שמעתי שזה עוזר לכאבי גב אבל יש פעולות כמו לחבר את הרצועות לרגליים שמצריכות לקמר את הגב ופעולות כאלה מכאיבות לי מאוד שלשום בשיעור הרגשתי מתיחה חזקה כמו שהגב נתפס והכאב היה חזק אני רוצה לטפל בכאבים אחת ולתמיד ולהיפטר מזה ונראה ששום דבר לא עוזר האם יש פתרון לבעיה שלי?
כאבי גב ‏(גיא פולק )
20:42

כאבי גב

שלום,
הכאב שאתה מתאר יכול כמובן לנבוע ממספר סיבות. לגבי פעילות ש"אמרו" לך שעוזרת כמו גם טיפול ש"עוזר" לבעיה שלך אי אפשר לקחת כהמלצה אבסולוטית. אתה חייב לבדוק האם זה מתאים לך. פילאטיס לסובלים מכאבי גב היא גם המלצה שלי מדי פעם אך אני תמיד מוסיף ואמר- תבדקו ותבחנו האם אכן זה עוזר. אם הפעילות או טיפול כזה או אחר מחמירים כאב מספר פעמים סימן שמשהו לא מתאים. לאור הדברים שלך אני ממליץ על דיקור סיני אצל מטפל מוסמך עי האגודה הישראלית לריפוי סיני וגם במקרה זה עלייך לבחון ולוודא שאכן יש שיפור כבר במהלך 2-3 טיפולים ראשונים או לפחות שאין החמרה.
בהצלחה
לראש הפורום >

מידע על רפואה סינית