פורום הדברה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
פסוקאים ‏(אני)
01:55

פסוקאים

יש למישהו מידע על החרק הזה? זו פעם שניה שהם מופיעים לי בדירה. זרקתי את כל הריהוט, הזמנתי מדביר שעשה אבוקות עשן בכל הבית, ריססנו בחומרים כימיים וב-K600 והם לא נעלמים! אני עוזבת את הדירה וארזתי את הכל בשקיות מרוססות וכיבסתי את הבגדים אבל הם צצים לי בכל מקום:/
מה עושים?
פסוקאים ‏(הילה קינדלר)
15:28

פסוקאים

פסוקאים הינם חרקים קטנטנים שבאופן פיסי אינם גורמים לנזק לבני אדם אלא רק לאילו הנרתעים מלראותם. אנו כמדבירים מתקשים מאוד להדביר אותם מאחר והם אינם נעלמים גם לאחר יישום של כל חומרי הריסוס הקיימים בשוק בארץ כיום. לפי מיטב ידיעתי, אין כיום חומר המיועד להדברת פסוקאים באופן ישיר. השימוש להדברת פסוקאים הינו בחומרים המיועדים להדברת חרקים. מה שמומלץ לעשות כדי להקל על בעיית הפסוקאים הוא לנסות לאתר רטיבויות/נזילות אם יש בבית ולייבש אותם, לנסות לאחסן ניירת פזורה בבית ולנסות לנקות את האזורים בהם הם מסתובבים (אפילו את הקירות) בעזרת חומרי ניקיון. רק אם ניסיתם את כל האפשרויות הללו, ולא הצלחתם להפחית את הנגיעות, מומלץ לבצע טיפולי הדברה שלא בטוח שיועילו לטווח הארוך..
10:36

אנא תשובתך

אני באותה הבעיה לפני כשנה גיליתי אותם ניקינו הדברנו וכו'.. היה שקט שנה הבוקר גיליתי אותם שוב והזמנתי למחר אבוקות עשן שוב אנא האם מצאתם פתרון אודה מאד לתשובתך
אנא תשובתך ‏(הילה קינדלר)
20:38

אנא תשובתך

לצערי, מעבר למה שאתה כבר יודע אין לי הרבה מה לחדש. עד שלא יסייעו לנו בהכנסת חומרים חדשים המותרים לשימוש, לא נוכל לעשות הרבה.

מידע על הדברה