פורום הדברה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
21:29

ג'וקים ונמלים :/

שלום,
מידי פעם יש לי על השיש המון נמלים ממש על כל השיש במטבח הן מטילות לי ליד האוכל ואפילו נכנסו לקורנפלקס שלי שנאלצתי לזרוק.הן לא רק מטפסות על השיש,הן עולות על הקיר ליד המקרר ואני מיואשת ,ריססתי,ניקיתי והן באות שוב ולאותו המקום.איך הן מגיעות לשם בקבוצות כאלה גדולות?מה עושים בעניין?
ולגבי הג'וקים הבית שלי כולו מלא בג'וקים גדולים וקטנים . יש בערך שלוש ג'וקים כרגע בשירותים והמון מתות או חיות שמסתובבות ממש ברגע זה. הם הפתיעו אותי פעם אחת באמצע הלילה ולא מפסיקים לבוא! מה אני צריכה לעשות?? ולגבי הג'וקים הקטנים בשירותים הם כולם ליד פתח הביוב אולי זה קשור אכשיהו?
ג'וקים ונמלים ‏(הילה קינדלר)
13:09

ג'וקים ונמלים

הי מיכל,
למרות שנראה לך שהמצב מייאש ונוראי, אנחנו המדבירים נתקלים בהמוני לקוחות עם אותן הבעיות בדיוק! אני ממליצה לך לפנות למדביר שניתנו לך המלצות לגביו או מישהו שתדברי איתו ותתרשמי ממנו ופשוט תזמיני ריסוס נגד ג'וקים ונמלים. למדבירים חומר מרוכז יותר מהחומר עימו את השתמשת בשימוש ביתי.כל התופעות שציינת, של הנמלים בכמויות גדולות והג'וקים ליד פתחי הביובים הן תופעות שכיחות מאוד וניתן לפתור אותן בקלות ע"י ריסוס.
שיהיה בהצלחה !

מידע על הדברה