פורום הדברה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
22:15

כמו כינים כאלו במזווה

שלום

אמש פתחתי את המזווה וחשכו עיניי.

מעין חרקים זעירים, כמו נקודות כאלו, כמו כינים, חסרי כנפיים חדרו לאריזות קרטון.

הם לא חדרו למוצרים עצמם אלא רק לקרטונים עצמם. מדובר על כמויות של מאות פריטים כאלו.

מה זה הסוג הזה? הם כאמור כאילו ניזונים מקרטונים, ניירות שכן מצאנו אותם רק באריזות הקרטון. הם חדרו לפסטה מקרטון, לאריזת ופלים וכו' אבל בוודאות לא חדרו למוצרים עצמם.

פיניתי את המוצרים הנגועים וריססתי בפליט. האם זה יעזור?

משה
כינים במזווה ‏(הילה קינדלר)
09:15

כינים במזווה

שלום משה,
נשמע לי כמו פסוקאים/אקריות שניהם מזיקים קטנטנים שניזונים משאריות אורגניות ולאו דווקא מזון ארוז באופן ישיר. צריך לזרוק את המזון/השקיות הנגועות לנקות היטב את הארון בחומר ניקוי חזק ולרסס עם תרסיס נגד חרקים. ניתן גם להזמין מדביר לרסס אולם אין זה הכרחי. נראה לי שזה יפתור את הבעייה.
23:24

מה זה שאריות אורגניות?

המוזר שהם לא חדרו לתוך מזון סגור אלא רק לתוך הקופסאות. יכול להיות? ומה זה שאריות אורגניות אגב?

תודה
שאריות אורגניות ‏(הילה קינדלר)
10:18

שאריות אורגניות

ישנם מזיקים שניזונים מקרטון וישנם שמכרסמים אותו וישנם שניזונים ממה שבסביבתו כמו שאריות אורגניות - תאים שנשרו מבעלי חיים או בני אדם, בעלי חיים זעירים, הפרשות של בעלי חיים ועוד.מה שאתה מתאר נשמע לי הגיוני.

מידע על הדברה