פורום רפואת שיניים - השתלות שיניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
כמה לשאלות ‏(ירון)
18:38

כמה לשאלות

שלום
עברתי השתלת שיניים ואני לקראת תהליך של בניית מבנה וכתר. מה היתרונות והחסרונות בכתרים ממתכת אצילה או חצי אצילה? מהו טווח המחירים לשני הסוגים?
לקראת ההשתלה הבאה רוצה לדעת מה ההבדל בין שתל תוצרת הארץ לשתל תוצרת חוץ ומהו טווח המחירים המתאים.
שאלה האחרונה איך ניתן להימנע מדחייה של שתל? האם זה תלוי לסוג השתל או לאיכות הרופא?
תודה
כמה שאלות ‏(ד"ר נחום סאמט)
08:36

כמה שאלות

שלום,
בהתייחס למחירים, באתר זה יש תשובות טובות יותר משלי.
בהתייחס לשאלת המתכת - קיימות כיום הרבה מאד סגסוגות מתכת בשימוש. ההחלטה באיזו מתכת להשתמש תלויה בסוג העבודה (כתר בודד, גשר, כמה ארוך ועד כמה ארוכים המרווחים בגשר ועוד). יש חשיבות גם לנסיון המצטבר של המעבדה והרופא עם סגסוגות מסויימות וחשיבות עוד יותר גבוהה להתאמה בין הסגסוגת לסוג החרסינה בו נעשה שימוש. מבחינה רפואית ואסתטית - אלה השאלות העיקריות שיש לענות עליהן, משום שעם כל סוגי החומרים ניתן היום לקבל תוצאות טובות וארוכות טווח בכתרים בודדים.
בהתייחס לשתלים תוצרת ישראל או תוצרת חוץ - המחקר והנסיון מוכיחים שאין הבדלים מהותיים בין שתלים שונים הקיימים בשוק הדנטלי, כל עוד מדובר בחברות ותיקות ובעלות מוניטין. יש חברות בישראל שמייצאות למעל 60 מדינות בעולם, ובהחלט עומדות בכל הסטנדרטים העולמיים. בהנחה שהבחירה היא בין חברות מובילות בארץ או בחו"ל - אין הבדל ממשי בין השתלים. אבל שוב - לניסיון של הרופא/ה ולהיכרות שלו עם השתלים יש חשיבות רבה בהצלחה.
בהתייחס לדחיה - אין דרך למנוע זאת לחלוטין (גם ברפואה עדיין אין פתרון של 100% בתחום ההשתלות). רופא/ה בעלי נסיון וידע, בחירה נכונה של האתר, שיטת ההשתלה והשתלים תבטיח שהסיכוי לדחייה יהיה מינימלי.
לראש הפורום >

מידע על השתלות שיניים