פורום רפואת שיניים - השתלות שיניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
עצה לגבי השתלה ‏(ליאורה )
15:36

עצה לגבי השתלה

אני אישה בת 55, רוצה לשאול אם כדאי לעבור בבת אחת השתלה של 5 שיניים או לעשות את זה בהדרגה, קודם לעקור, לחכות ואז להשתיל? מה אתה ממליץ?
ביחד או לחוד ‏(דר' מאיר אבירם)
22:44

ביחד או לחוד

אני מאד אוהב לבצע השתלות מיידיות. לטעמי, כמה שגומרים עם בעיות השיניים והטיפולים יותר מהר, ככה סובלים פחות. עם זאת,לא תמיד ניתן לבצע בשלב אחד. חשוב לבחון את רוחב העצם וגובהה, כמו כם אתץ איכותה - האם יש דלקות, האם היא רחבה מספיק, ועוד. החלטה מסוג זה יש לבצע על סנמך צילומים ובדיקה בפיך, ומכיוון שטרם שלחת לי את הצילומים, יהיה לי קשה לעזור לך החלטה.
ניסיון עבר ‏(רונה כהן)
10:34

ניסיון עבר

ליאורה, אני בת 58 לפני כחצי שנה עברתי השתלה של 6 שתלים עם עקירות ,שתלים ושיניים באותו היום. הייתי מאוד לחוצה לפני ההשתלה מכיוון שהיו כאלה שיעצו בעד וכאלה שנגד. הרופא שלי הראה לי את תכנן ההשתלה שהוא עשה בתוכנת מחשב והציע לי לעבור את ההשתלה עם פלטה שהוא מזמין במיוחד מבלגיה שמנחה אותו איפה למקם את השתלים שיצא כמו שתיכנן במחשב. האפשרות הזאת שהוא הציע לי העלתה את המחיר ב5% ובראיה לאחור אני מאושרת על כל שקל שהוצאתי. אם את מעונינת אני יכולה לברר איך קראו לשיטה עם המחשב. בהצלחה
ניסיון עבר ‏(ד"ר מאיר אבירם )
11:19

ניסיון עבר

לשיטה קוראים השתלה ממוחשבת, והיא מבוצעת גם במרפאתי בהצלחה. עם זאת, לתחושתי, במרבית המקרים: אצל רופא מנוסה עם יד טובה - ההדרכה של המחשב מיותרת, וכך גם תוספת המחיר.
ניסיון עבר ‏(רונה כהן)
11:55

ניסיון עבר

לטענתך השיטה מיותרת , אז מדוע בכל זאת השיטה מבוצעת במרפאתך בהצלחה? אני מאוד סומכת ברופא שנתן לי את הטיפול הממוחשב ולא מאמינה שהוא היה ממליץ לי על שיטה זו לשווא , הרי הוא מומחה לכירורגיה עם ניסניון רב שנים
ניסיון עבר ‏(ד"ר מאיר אבירם )
19:18

ניסיון עבר

השיטה מיושמת במרפאתי, כי כמעט כל שיטה מיושמת כשיש בה צורך, רק שבמרבית המקרים אין צורך בשיטה זו. יתכן והכירורג חשב שאצלך יש צורך.
לראש הפורום >

מידע על השתלות שיניים