פורום רפואת שיניים - השתלות שיניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:12

שיקום על גבי שתלים

תודה מראש דוקטור על עצה חכמה ומקצועית.
לפני מספר שנים עברתי הרמת סינוס והשתלה של 4 שתלים ארוכים בחלק האחורי של הלסת העליונה. בשנה האחרונה הגעתי לרופא ובהתייעצות עם מומחה הם המליצו לי על השתלת עצם והשתלה של עוד 4 שתלים קצרים ולדברי הרופא (הבטחה בע"פ) לא אזדקק עוד לתותבת אלא יהיה לי מעין גשר (לא קבוע) מחובר ל-8 שתלים. עבור עבודה זו הוא דרש 53.000 ₪!!! (סכום גלובלי)
הסכמתי ללא היסוס מכיוון שלצערי , מאד סמכתי על הרופא.
בתום תקופת החלמה ולאחר סבל שלא יתואר במילים במהלך שני ניתוחים קשים!!! קיבלתי תותבת זהה לחלוטין לתותבת שהיתה לי
והוא אמר לי שהוא מצטער אבל זה מה יש!!!
אנא ממך דוקטור נחום סאמט, עצה מקצועית וחכמה שלך!!!!
שיקום על גבי שתלים ‏(ד"ר נחום סאמט)
08:42

שיקום על גבי שתלים

שלום ותודה על המילים החמות, ואולם, בלי בדיקה מלאה שלך עם צילומים של לפני ואחרי הפרוצדורה, לצערי לא אוכל לתת לך תשובה ראויה. הסיבה היא, שצריך להעריך מה המיקום של השתלים ביחס למיקום המיועד לשיניים, ולבחון מה הפער שביניהם. הדבר אפשרי רק בעת בדיקה במרפאה. אני מציע לך לפנות למומחה בשיקום הפה לצורך הערכת מצבך ולדיון בקשר לאפשרויות הטיפול במצב הקיים.
לראש הפורום >

מידע על השתלות שיניים