פורום אורוגניקולוגיה - דליפת/בריחת שתן, צניחת רצפת אגן

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
18:48

הפרשות חומות לאחר נטילת פוסטינור

בת 16 התחלתי לקיים יחסי מין מוגנים עם חבר שלי לפני כחודשיים לקחתי כדור פוסטינור אחר קיבלתי מחזור סדיר לפני 15 ימים ואז קיימנו שוב יחסי מין מוגנים כמו תמיד לפני שבוע אבל נלחצתי אז לקחתי פוסטינור. ופתאום היום יצאו לי סוג של הפרשות חומות שהלכתי לשרותים..ובבדיקת הריון לפני 3 ימים לא שלילי.. ואני לא לוקחת גלולות עדיין. כמובן אני ילך לרופא אבל מה עליי לעשות כרגע יכול להיות שאני בהריון? או שזו תופעת לוואי של הכדורים?
הפרשות וםוסטינור ‏(ד"ר אלקלעי מנחם )
02:43

הפרשות וםוסטינור

שלום רב,

את מתארת תופעת לואי של פוסטינור ...

בברכה
דר. אלקלעי
תופעות לוואי ‏(פוסטינור)
11:05

תופעות לוואי

רצ"ב מידע מהעלון לצרכן בנושא תופעות לוואי אפשריות לפוסטינור:

"תופעות לוואי: בנוסף לפעילות הרצויה של התרופה, בזמן השימוש בה עלולות להופיע תופעות לוואי, כגון: בחילה, הקאות (ראי להלן בסעיף "מינון ואופן השימוש"), שינויים בווסת: דימום מועט יותר או מוגבר. בדרך כלל הווסת הבאה מתחילה בתאריך המיועד, או מעט קודם לכן או באיחור קל.
תופעות לוואי נוספות: עייפות, כאבי ראש, סחרחורת, רגישות בשדיים, כאבי בטן, שלשול. תופעות אלו חולפות בדרך כלל תוך זמן קצר. במקרה של דימום כבד או ממושך או אם יש איחור בווסת של למעלה מ-5 מים, פני לרופא. מומלץ לבצע בדיקת הריון. במכל מקרה שבו הינך מרגישה תופעות לוואי שלא צוינו בעלון זה, או אם חל שינוי בהרגשתך הכללית עליך להתייעץ עם הרופא מיד.
למידע נוסף אנא פני לאתר פוסטינור: http://www.postinor.co.il
בברכה, שירות הלקוחות של תרימה
לראש הפורום >

מידע על רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים)