פורום עורכי דין - תביעות ייצוגיות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:32

רוצה לתבוע את הוט

שלום עו"ד רענן!
אני רוצה לתבוע את חברת הוט על כך שהם משנים את החבילות שלהם בלי ליידע את הלקוח וגם הם גובים תשלום על ערוצים שהלקוח לא ביקש או שביקש להוריד והלקוח נחשף לעליית המחירים רק אחרי שהוא מקבל את הפירוט של הכרטיס אשראי ואז הם גם לא מחזירים את הכסף. בכל חודש אני משלם להם מחיר אחר וכל חודש אני צריך לדבר עם השירות לקוחות שלהם שפשוט משקרים בלי למצמץ ללקוחות. יש גבול לכמה אפשר לסבול. מה אתה ממליץ לעשות? מאיפה להתחיל?
רוצה לתבוע את הוט ‏(עו"ד רענן בשן)
14:59

רוצה לתבוע את הוט

שלום יזהר ותודה על פנייתך.
מתוכן פנייתך לא ניתן להחליט האם עילת התביעה שלך מתאימה להגשה כתביעה ייצוגית ודרושים פרטים נוספים.

בהצלחה,
משרד עו"ד רענן בשן
15:17

רוצה לתבו את הוט

שלום
מדובר במנוי לאישה בת 90
חיברתי את אמא שלי להוט ב-10.10 וקיבלתי חודש חינם, לצערי שכחתי להתנתק ופניתי אליהם באמצע נובמבר (משום מה הם טוענים שאין תיעוד לשיחה)
פניתי שוב ב-3.12 וביקשתי להתנתק ונתנו לי לדבר עם מנהל והובטח לי שמשנים לי את החבילה
כמובן שלא שינו את החבילה ופניתי שוב ב-24.12 וכל פעם מדובר בהמתנה של שעה ובהעברה מנציג לנציג - כל שיחה העבירו אותי 4-5 נציגים
היו לי עוד שיחות מאז וכולן אמורות להיות מוקלטות
השבוע נכנסתי לאתר של ויזה וראיתי שחוייבתי ב-559 ש"ח (מדובר של שינו לי את החבילה והכל הבטחות)
הבטיחו זיכוי ולא קיבלתי ממש בלאגן
ברצוני לבטל את הויזה מפני שמספר הויזה שלי אצלם והם עושים מה שרוצים
1. האם חוקי לבטל ויזה?
2. האם הם חייבים להשמיע לי את כל השיחות המוקלטות שלי?
נכון לרגע זה אני איתם בטלפון בדיוק שעה ורבע ועדיין בהעברה מנציג לנציג
תודה

אתי
15:40

תגובה נוספת: רוצה לתבוע את הוט

שלום אתי ותודה על פנייתך.
מתיאור פנייתך עולה, כי ככל הנראה יש לך עילת תביעה כנגד הוט אך הדבר מצריך בדיקה עובדתית מקיפה אך על מנת לבחון תביעה ייצוגית נידרש לעבור מסוכות נוספות המצריכות בדיקה מעמיקה ויסודית כי אכן מדובר בתופעה רחבה.

בהצלחה,
משרד עו"ד רענן בשן
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין - תביעות ייצוגיות