פורום עורכי דין - תביעות ייצוגיות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
תביעה ‏(מירי)
02:02

תביעה

היי השאלה שלי היא לגביי הוטמובייל לפני כ 5 חודשים נויידנו מהוטמובייל לאורנג יש לנו 3 קווים (סימים) מסתבר שרק 2 מ 3 קווים נויידו ובמשך 5 חודשים אנו מחוייבים ע"י חברת הוטמובייל במקביל לחברת אורנג בטענה ש קו השלישי לא נוייד כמו שצריך לאחר מספר שיחות עם הוטמובייל נאמר לנו לפנות לאורנג וכך ההפך אורנג טוענים שהניוד בוצע בהצלחה ואף הפיקו לי מכתב על כך הוט עם זאת לא מוכנים לנתק ובטח לא להחזיר לי את הכסף שחוייבתי ללא שימוש בשירות שלהם בהגדרה שלי זאת גנבה ומעבר לעוגמת נפש והטרטור והיחס שמקבלים מהם הם בעצם משתמשים לי בכסף שעודף ממנו כרגע אין לי אני מעוניינת לתבוע אותם ובגדול כי הזילות במדינה והיד החופשית שיש לחברות עוברת כל גבול אודה לתשובתך ודעתך בנושא מירי
mail ‏(מירי)
02:04

mail

כתבת המייל שלי היא
Mirimo35@gmail.com
תביעה ‏(עו"ד רענן בשן)
13:41

תביעה

מירי שלום ותודה על פנייתך.
על מנת לבחון האם עילת התביעה שהינך מתארת עשויה להתאים להגשה כתביעה ייצוגית, יש לבדוק האם מדובר בפעולה שיטתית של חברות התקשורת הללו וכן לבחון את התנהלותן בכפוף לדין החל עליהן.

בהצלחה,
משרד עו"ד רענן בשן
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין - תביעות ייצוגיות