פורום עורכי דין - תביעות ייצוגיות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
חברת הוט ‏(ירין)
18:24

חברת הוט

שלום,
התחברתי להוט לפני 3 וחצי חודשים ונראה לי זה הדבר הכי גרוע שעשיתי .
כמובן כשאתה מתחבר מבטיחים לך הרים וגבעות ומתנהגים אליך יפה מאוד אבל כשיש בעיה אפשר רק לחפש מי יעזור .
במשך כל החודשים האלו ויש לי התכתבות איתם כל חודש מחדש יש לי בעיות . התחברתי לטריפל של 200 ש"ח ל3 חודשים אך כל חודש הם הוציאו חשבונית על סך 260 ש"ח עם סיפור חדש כל פעם (הנציגים לבד לא יודעים על מה מחייבים) מעבר לזה כשלא הסכמתי לתת הוראת קבע בגלל שמהיום שהתחברתי הם גובים כל פעם כמה שהם רוצים ואף פעם לא ניתן לתפוס אותם . הם פשוט ניתקו אותי בן רגע , ככה תוך 5 דקות והעבירו אותי מסע עינויים במשך כל היום של ניתוקים העברות מנציגים עד שחיברו אותו מחדש וזה גם קרה רק יום למחרת , כמובן שהוציאו חוב קודם לכן (אציין שהטלפון והאינטרנט משמש לעסק לכן זה ניתק אותי לכל היום) ולאחר שהבאתי להם מספר אשראי אחר שבוע גבו ממנו שוב סכום שאני לא יודעת על מה ושוב מספרים לי סיפורים של חיוב יחסי... אך שום פירוט
חברת הוט ‏(עו"ד רענן בשן)
14:07

חברת הוט

שלום ירין ותודה על פנייתך.
זהו פורום תובענות ייצוגיות ופנייתך עוסקת במקרה אישי.
ככל והינך מתעניין בתובענות ייצוגיות שהוגשו כנגד הוט יש באפשרותך לאתר אותן באמצעות גישה לפנקס התובענות הייצוגיות אשר קישור אליו ניתן למצוא באתר בתי המשפט.

בהצלחה,
משרד עו"ד רענן בשן
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין - תביעות ייצוגיות