פורום עורכי דין - דיני תעבורה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:05

מילה של שוטר נגד מילה שלי

נהגתי ודיברתי בטלפון דרך הדיבורית (בלותות') אבל שוטר עצר אותי וקבע שאני נהגתי והחזקתי את הטלפון ביד ודיברתי אבל זה לא קרה. זה פשוט שטויות. אם אני תובע את השוטר זה מילה שלו נגד שלי והשופט בטח יאמין לו,לא?
מילה מול מילה דיבור בפלאפון ‏(עו"ד רוני אברמוביץ)
12:09

מילה מול מילה דיבור בפלאפון

שמוש בפלאפון בעת שהרכב נע שלא באמצעות דיבורית הנו עבירה על תקנה 28(ב) לתקנות התעבורה.
השוטר שהינו עד תביעה הוא אף זה שרשם את הודעת תשלום הקנס.
ע"פ החוק הנך רשאי לבקש להישפט בבית המשפט, והואיל והנך כופר בביצוע העבירה הנך נדרש למלא הספח להישפט תוך 90 יום ולשולחו בדואר רשום.
תשומת לבך לכך שאינך תובע את השוטר אלא מדינת ישראל ע"י לשכת התביעות המשטרתית מגישה כתב אישום נגדך ובמשפט זה אתה הנאשם.
השופט היושב בדין ישמע את גרסת השוטר ואת גרסתך. היה ותצליח לעורר ספק סביר בגרסת השוטר בחקירתו הנגדית, תוכל להכריע הכף לטובתך ולקבל זיכוי מהעבירה המיוחסת לך.
בהצלחה,

עו"ד רוני אברמוביץ - משרד עורכי דין
מנהל פורום דיני תעבורה
http://www.ar-law.net/

*האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני תעבורה