פורום עורכי דין - דיני תעבורה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
10:42

אריה בראודו-הזמנה למשטרה למילוי טופס

עו"ד רוני שלום,
קיבלנו זימון לגשת למשטרה ע"מ: "למלא טופס בשל ילד שנחבל בשעה שהתפרץ לכביש והתנגש ברכבך". זה היה בתאריך 20/1/12, כאשר אבי נסע בכביש וראה איש עם עיתון - שאינו מסתכל על הכביש. אבי עצר עצירה מלאה וחיכה. האיש נעצר על האי תנועה ובנו - מאחוריו, התפרץ לכביש ונחבל בשעה שהתנגש ברכבו של אבי, שכאמור, היה בעצירה מלאה. אבי הציע לאיש להסיע אותם לבי"ח, אך האיש סרב ונכנס לאחד הגנים הסמוכים לשטוף לבנו את הדם.
כעת לאחר שנתיים, המשטרה פונה אלינו ע"מ שאבי ימלא טופס.... שאלתי הינה האם במילוי הטופס במשטרה, האם יש בכך הודעה כלשהי שהצד הנפגע יכול להשתמש בה לרעה נגד אבי ולתבוע אותו.
אודה על תשובתך, דניאל
מילוי טפסים עקב תאונה ‏(עו"ד רוני אברמוביץ)
12:50

מילוי טפסים עקב תאונה

דניאל שלום.
זכות העיון עומדת למי מהמעורבים בתאונה. משכך, מסירת הודעה ע"י מילוי טופס כללי כמוה כמסירת הודעה לעניין התאונה לתאריך ה-20.1.12. בנסיבות מסוימות, רשאי הצד השני לצלם את ההודעה ולהשתמש בה בהליכים משפטיים כגון תביעת פיצויים.
בהצלחה,

עו"ד רוני אברמוביץ - משרד עורכי דין
מנהל פורום דיני תעבורה
http://www.ar-law.net/

*האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני תעבורה