פורום רפואה משלימה - אבחון, ייעוץ וטיפול

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:53

המשך שאלות לגבי ברזל עדין/רך

שלום ד"ר לפני כחודש התחלתי לקחת כדור שמכיל ברזל+b12+חומצה פולית ודי מיד התחילו לי פצעים בפנים אחרי שנים שלא היו לי פצעים הסקתי שזה מהברזל לכן הורדתי את המינון במקום כל יום התחלתי לקחת יום כן יום לא. כשהפצעים התרבו הפסקתי לגמרי עם הכדורים אבל הפצעים לא מפסיקים להופיע על הפנים. האם יש קשר בין צריכת הברזל שלקחתי קשור לפצעים או שזה צירוף מקרים? מה אתה ממליץ לשים על הפצעים כדי שייעלמו? שנים שלא התמודדתי עם פצעים גדולים וכואבים כמו שיש לי עכשיו
אקנה ? ‏(ד"ר אלי טופר)
11:20

אקנה ?

לא צריך להיות קשר בין הדברים - אבל יחד עם זאת יכולה להיות איזו רגישות/אלרגיה לאחד הרכיבים, ודבר זה צריך להיבדק. יכול להיות שיש להתייעץ עם רופא עור או קוסמטיקאית בעלת נסיון (רב) ובמיוחד באקנה, ויכול להיות שזה שווה פגישה רצינית (בקליניקה) . תמיד אפשר להחליף מספר מלים = 03-9340540
אולי זה לא בעיית ברזל ? (ללא תוכן) ‏(ד"ר אלי טופר)
17:57

אולי זה לא בעיית ברזל ?

ולכן ... ‏(ד"ר אלי טופר)
18:00

ולכן ...

לעיתים "בעיית" הברזל היא תוצאה של גורם-חסר אחר (כגון אבץ) ולכן לקיחת תוספים בלי בדיקה מתאימה - מיותרת.
יש צורך (וכמה שיותר מהר יותר טוב) להגיע לפגישה. חבל להרחיב את הדיבור ולספר סיפורי מעשיות. לצערנו לרפואה הרגילה אין מה לעשות בנושא כמו שלך ולזה יש צורך בשילוב של אמצעי הרפואה האלטרנטיבית = הנטורופתיה והההומאופתיה (המודרנית) !!! וכל זאת רק אחרי בדיקה במיכשור הממוחשב ובדיקת "שיער" טלפני 03-9340540 ולהשאיר הודעה אם אין תשובה...
לראש הפורום >

מידע על רפואה משלימה - ייעוץ, אבחון וטיפול