פורום מספרות - ציוד, אביזרים ותכשירי שיער

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:30

מניעת הקרחה אצל נשים

שלום יניב
אני סובלת מנשירה רצינית מאוד ונדמה לי שאני מקריחה. האם יש תכשירי שיער לנשים שיכולים למנוע הקרחה?
התקרחות ‏(יניב שושן )
22:42

התקרחות

נשירה של עד 100 שיערות ביום היא עדיין בגדר הנורמלי.
מעבר לכך אפשר להצביע על בעיית נשירה.
נשירת שיער אצל נשים נדירה יותר מאשר אצל גברים, והיא נגרמת ככל הנראה עקב ירידה בריכוז ההורמון הנשי אסטרוגן בדם, בדרך-כלל עם הפסקת הוסת.
קיימים גורמים נוספים להתקרחות: תסרוקות מסוימות, בהן השיער נמתח יתר על המידה למשך זמן רב, עלולות לעודד התקרחות; טראומה גופנית, כגון טיפולים כימותרפיים, לידה, אנורקסיה, ניתוח או טראומה נפשית, וכן זיהומים מסוימים (הנגרמים בדרך-כלל על ידי פטריות) עלולים אף הם לגרום להתקרחות מהירה. גורמים אפשריים נוספים הם חוסר בברזל, סלניום ואבץ, חוסר בויטמינים A ,B ,K ו-H, עודף בוויטמינים C ,A ו-B9 ומחלות של בלוטת התריס והכבד.
יש תכשירי שיער שנועדו לחזק את שורשי השיער, אולם יש גם טיפולים תרופתיים ויש היום גם שיטות של הלחמת שיער או של תוספות שיער שונות שנועדו לכסות אזורים בהם קיימת התקרחות.

לגבי תכשירים קוסמטיים לחיזוק שורשי השיער את יכולה לשאול את מעצב השיער שלך ומומלץ לשלב גם אמפולות תואמות.
לראש הפורום >

מידע על ציוד למספרות, אביזרים ותכשירים