פורום מספרות - ציוד, אביזרים ותכשירי שיער

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
12:55

פן מומלץ למעצב שיער

שלום, בשלוש השנין האחרונות החלפתי 5 פנים כי הם לא היו עמידים. אני ממש לא מרוצה מהעניין. אני מחפש פן מקצועי ואיכותי, ולא אכפת לי לשלם קצת יותר. יש המלצות?
פן מייבש שיער ‏(יניב שושן )
23:04

פן מייבש שיער

שלום, וסליחה על העיכוב במתן התשובה.
מייבש שיער מקצועי עובד במספרות מהבוקר ועד הערב ולכן הוא צריך להיות איכותי ועמיד מאוד.
מייבש שיער מקצועי הוא כזה שנותן תפוקה מקסימלית לאורך זמן ללא ירידה באיכות החום שהוא מפיק וללא ירידה בעוצמת הרוח שהוא מפיק.
הרבה מייבשי השיער הקיימים בשוק מיובאים מתוצרת מסין מטעמי מחיר ותחרות בשוק ולרוב הם אינם עומדים בסטנדרטים הגבוהים של מייבשי שיער המיוצרים באירופה.
אני ממליץ במיוחד על דגם םCARUSO של בייביליס פרו, מכשיר מקצועי הנמכר במספרות בלבד, המנוע שלו מיוצר בקפידה ועמיד ב כ 2000 שעות עבודה!!!
הוא מפיק רוח בעוצמה של 128 קמ"ש וכושר הייבוש שלו הוא 6 ג' מים בדקה.
ביחד עם ידית ארגונומית, משקל קל ביחס למייבשי שיער אחרים (530 ג' בלבד) ומערכת מחולל יונים המעניקה ברק בשיער ומנטרלת חשמל סטטי נותן ה CARUSO של בייביליס פרו את התמורה הטובה ביותר לכסף.
אני בטוח שלאחר שימוש בדגם CARUSO של בייביליס פרו, לא תחפשו יותר מייבשי שיער אחרים, מכיוון שזהו המכשיר הטוב ביותר שניתן להשיג כיום בשוק.
לראש הפורום >

מידע על ציוד למספרות, אביזרים ותכשירים