פורום מוקדים טלפוניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:46

סקרי שביעות רצון במוקד שירות לקוחות

שלום. אנחנו רוצים להציע ללקוחות המתקשרים למוקד שלנו אפשרות לבחור האם הם מעוניינים שיחזרו אליהם לצורך מענה על סקר שביעות רצון. זאת כדי לחסוך לסוקרים זמן יקר על טלפונים ללקוחות שלא מעוניינים בכך, וגם כדי לא להטריד לחינם לקוחות שלא רוצים לשתף פעולה. חשבנו על כך שבמערכת ניתוב השיחות הם יוכלו להקיש על מקש כלשהו במידה והם מעוניינים בכך, והמערכת תזכור אותם, וחברת הסקר החיצונית שלנו תקבל את הפרטים שלהם ותחזור אליהם לצורך הסקר. השאלה היא האם מקובל והאם בכלל אפשר וכדאי לעשות דבר כזה? ברור לנו שזה יכול להטות את תוצאות הסקר (לקוחות בעייתיים ירצו "להתנקם" בצורת מתן תשובות שליליות), ולכן חשבנו שהבחירה תוצע לפני השיחה ולא אחריה. אשמח לקבל חוות דעת מקצועית.

בקשה לענות על סקר ‏(מני צ'יקו)
12:11

בקשה לענות על סקר

אביבה, לגבי הנושא של הטיית תוצאת הסקר רצוי להתייעץ עם מכון מחקר מוסמך.
חשוב לציין כי אחוז הנסקרים במצב שבו את מעוניינת ליצור יירד פלאים. מעטים האנשים שיסכימו באופן אקטיבי להשתתף בסקר סטנדרטי שלא נותן להם תמורה ישירה. לעומת זאת כאשר פונים ללקוח לשם ביצוע הסקר והשיחה כבר מתקיימת, יש לא מעט אנשים שבעזרת מילות השכנוע הנכונות, יסכימו לענות על הסקר.
ברמה המקצועית, לא מומלץ על ביצוע הסקר בדרך שכזאת.
לראש הפורום >

מידע על מוקדים טלפוניים