פורום מוקדים טלפוניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
07:15
שירותי מוקד לרואה חשבון
יש לי משרד רואי חשבון, ואני עובד ללא מזכירה. יש הרבה אנשים שמתקשרים ורוצים לברר בעיקר על החזרי מס. חשבתי לפנות לשירותי מוקד שייקו עבורי את ההודעות. הבעיה היא שאנשים רוצים לדעת כמה אני לוקח עבור השירות. האם מוקד יכול לספק גם את התשובות בהתאם להנחיות שלי? העניין הוא שחלק גדול מהלקוחות לא רלוונטיים אליי, והייתי רוצה להיעזר במוקד לצורך סינון.
מענה אנושי ‏(מני צ'יקו)
11:56
מענה אנושי
רונן שלום.
מוקדן יכול לתת את המידע שאתה רוצה אבל לא בטוח שזה יהיה נכון מבחינתך כי כאשר נותנים מחיר עדיף שזה ינתן על ידי בעל מקצוע שיודע להסביר הכי טוב את היתרונות של העסק שלו ושל המוצר שלו.
לגבי סינון המתקשרים, אתה יכול לנסח מספר שאלות מקדימות שישאלו במוקד למשל: האם המשכורת שלך השתנתה במהלך השנה, האם בחלק מהשנה לא עבדת, האם אתה מרוויח יותר מסכום X לחודש. ועוד.
בהחלט מומלץ לעסק כמוך להשתמש בשירות של מוקד חיצוני אבל עשה זאת בחוכמה, כי אם לא, זה יכול גם להרוס.
מוקד ‏(רונן)
20:43
מוקד
מי יכול לעזור לי לבנות את המודל הנכון ביותר מבחינתי?
עזרה ‏(מני צ'יקו)
10:33
עזרה
הי רונן, פנה אלי במייל meny@kishurit.co.il
אשמח לעזור
לראש הפורום >

מידע על