פורום אף אוזן וגרון

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
שאלה דחופה ! ‏(שואלת)
13:43

שאלה דחופה !

שלום,
לפני 6 ימים עברתי עקירת שן בינה ימנית עליונה עקב חור בשן ולדברי רופא השיניים היא הייתה מעט לחוצה בתוך הסינוס כך שבזמן העקירה הוא נאלץ לחצות אותה ואז לעקור אותה. בסוף הטיפול הרגשתי סחרחורת נוראית שעברה לאחר כמה שעות אך מהיום שלאחר העקירה ועד היום יש לי תחושת "ראש כבד" נוראית שמתגברת כאשר אני מטה את הראש לצדדים או מעלה ומטה ו"זבובים שחורים"בעין ימין כאשר אני מזיזה את העיניים.כאשר אני הולכת אני מרגישה כאילו הגוף נמשך ימינה,ראש כבד,וכאילו אני מנותקת מהסביבה. הייתי שלשום אצל רופאת א.א.ג שבדקה לי את האוזניים ועשתה לי בדיקה בה ישבתי על מיטה ,נשכבתי מהר והסטתי את הראש פעם ימינה ,פעם שמאלה והרופאה אמרה שהיא לא חושבת שהמקור הוא האוזן.מה ניתן לעשות?למי לפנות? ההרגשה נוראית!!
שאלה דחופה ! ‏(פרופ' מ. ברוורמן יצחק )
08:00

שאלה דחופה !

שלום,
עברת עקירת שן בינה ימנית עליונה עקב חור בשן ולדברי רופא השיניים היא הייתה מעט לחוצה בתוך הסינוס כך שבזמן העקירה הוא נאלץ לחצות אותה ואז לעקור אותה.
בסוף הטיפול הרגשת סחרחורת שעברה לאחר כמה שעות אך מהיום שלאחר העקירה ועד היום יש תחושת "ראש כבד" שמתגברת כאשר אני מטה את הראש לצדדים או מעלה ומטה ו"זבובים שחורים"בעין ימין כאשר אני מזיזה את העיניים.
רופאת א.א.ג שבדקה אותך אמרה שהיא לא חושבת שהמקור הוא מהאוזן.
ממליץ ראשית על בדיקת עיניים לאור תלונותיך וכן צילום סינוסים לראות שאין מעורבות בסינוסים.
בברכה
לראש הפורום >

מידע על רופא אף אוזן גרון