פורום אופניים חשמליים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:07

אופניים חשמליים ברוזן ומינץ

שלום לכל המתעניינים,
אני רכשתי לאחרונה אופניים חשמליים מהרשת רוזן ומינץ ורציתי לשפוך אור על התיאור שלהם גם באתר וגם פנים מול פנים על היכולות של האופניים והסוללה.
ברוזן ומינץ טוענים שהסוללה מחזיקה (בערך) לכ-30 ק"מ. כמובן, תלוי בגודל הרוכב ובמשקל שלו. כמובן הם מוסיפים שהסוללה היא של פנאסוניק ושהיא מהטובות שנמכרות בשוק.
ראשית, כשקבלתי את האופניים, חדשות מהמחסן, כך הם טוענים. קיבלתי אותם עם סוללה משומשת כשהמפתחות של המנעול בחנות עדיין עליה. אחרי שביקשתי להחליף את הסוללה לאחת חדשה גם אז, הוציא אותה המוכר מאחד מזוגות האופניים בחנות בטענה שאין לו סוללות חדשות מהקופסא אלא רק מה שנמצא על האופניים.
חשוב לציין שחוץ ממדבקה (שכל אחד יכול להדפיס בקלות) עם השם פאנסוניק באנגלית אין שום הוכחה שאכן מדובר בסוללה מהחברה הזאת כמו מספר סידורי וכ''ו.
אני נוסעת מרחק של כ-6 ק"מ כל יום והמשקל שלי, אם רוצים לדעת ברשת, הוא 50 ק"ג. אני נדרשת להטעין את הסוללה כמעט מידי יום!
אין שום קשר בין התיאור של היכולות של האופניים באתר לבין מה שקורה בפועל.
כשהסוללה מתרוקנת ממש מרגישים את ההבדל והדיווש הופך לקשה יותר.
כשיש סוללה, אני נהנהית מהרכיבה ומהנוחות שהאופניי מספקות לי. חבל ששילמתי מחיר כ"כ גבוה עבור פונקציות שאינן קיימות כלל.
אני כותבת את זה עבור מי שמתלבט האם לרכוש זוג או לא, קחו את ההודעה הזו לתשומת ליבכם
רוזן מינץ ‏(אמיר חגי)
00:32

רוזן מינץ

רותם היקרה.
ראשית , לידיעתך , כל האופניים המיובאים מגיעים עם הסוללה על גבי האופניים.
לגבי הפנסוניק, לא הייתי ממהר להשמיץ אלא בודק מה קורה עם האופניים.
לדעתי עלייך לפנות להנהלת הרשת אני בטוח שתיעני בצורה הטובה ביותר.
לא כדאי לרוץ ולספר "לחברה" לפני שקבלנו הסברים מניחים את הדעת.
נשמח לשמוע את ההמשך.
סוללה ‏(אילן גלעדי)
21:24

סוללה

ממוצע העבודה של הסוללה מתמשך בערך כשנה עבודה כאשר אחרי חצי שנה הביצועים שלה יורדים ביחס לזמן
ואם קבלת סוללה משומשת הרי לך 6 ק"מ
לראש הפורום >

מידע על אופניים חשמליים