פורום השמת עובדים זרים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
12:00

מציאת עובדת זרה לסיעוד

אנחנו מנסים כבר 3 חודשים למצוא עובדת זרה שתטפל באבינו הסיעודי. פעמיים בשבוע אני מתקשרת לחברות ומקבלת את אותה תשובה שאין עובדים זרים. וגם אם יש להן מה להציע - יוצא שהעובדות שנשלחות אלינו הן מראיינות אותנו ולא ההפך. הן לא מוכנות לטפל באבי בגלל שהוא גר יחד עם אמי (מסתבר שזה דבר שלילי... לא יודעת למה), בגלל שהוא לא יכול ללכת לבדו ואפילו בגלל גילו המבוגר. מטפלת אחת אפילו אמרה לי שבגלל שאבי "קרוב למוות" (כלשונה) היא לא רוצה לקחת סיכון שהוא ימות בטרם 4 השנים של הויזה שלה. מה זה המצב האבסורדי הזה? איך הגענו למצב הזה שאבי, לאחר שעבר אירוע מוחי, לא יכול לקבל עזרה סיעודית שמגיעה לו ע"פי חוק? אני מבינה שאין מספיק עובדים זרים וזה עניין של ביקוש והיצע, אבל מה אני יכולה לעשות בינתיים? בינתיים אבי הוא שסובל.

08:35

תלכי לדרום תל אביב

באזור התחנה המרכזית. תמצאי שם הרבה עובדות זרות שמוכנות לעבוד בסיעוד בלי בעיה. רק תצטרכי לעבור ועדת חריגים.
לראש הפורום >

מידע על השמת עובדים זרים