פורום עורך דין - משפט פלילי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
11:41

חברה מטרידה

שלום
הגשתי תלונה במשטרה על הטרדה נגד חברה לשעבר שמטרידה אותי בלי הפסקה בטלפון בשיחות וגם בהודעות. כשהיא גילתה שהתלוננתי אמרה שזה בגלל שאני פגעתי בה פיזית דבר שבכלל לא נכון. אני מפחד שיאמינו לה ולא לי. מה לעשות? איך אני מוציא אותי מהסיפור הזה ומרחיק אותה מהחיים שלי?
תלונה נגדית במשטרה ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
16:45

תלונה נגדית במשטרה

לצערנו, ישנם מקרים לא מעטים בהם כתוצאה מהגשת תלונה במשטרה אנו מקבלים תלונה נגדית.
למזלך המשטרה מכירה התופעה ויש כמובן חשיבות לכך שהמתלוננת לא טרחה מעולם להתלונן על כי פגעת בה פיזית לפני שאתה הגשת כנגדה תלונה על הטרדה ואם הראית למשטרה את ההודעות והמשטרה תיקח פירוט פלטי שיחות טלפון על ההתקשרות האין סופית אילך, הדבר יחזק מאוד את גרסתך, שכן לו אכן פגעת בה פיזית, מדוע היא שולחת לך אין ספור הודעות ( כמובן שגם התוכן של ההודעות יכול לתמוך בגרסתך ).
מעבר לאמור, כדאי מאוד לערוך שיחת ייעוץ עם עו"ד שישב איתך על פרטי המקרה ויוכל להנחות אותך, כיצד להמשיך ולפעול מול המשטרה.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי