פורום עורך דין - משפט פלילי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:34

הגשת תלונה אחרי 8 שנים

שלום לעו"ד לפני 8 שנים אדם שאני מכירה תקף אותי והיכה אותי במשך תקופה. הוא כל הזמן איים עליי שאם אני אתלונן הוא יפגע בי יותר לא הייתי כבר קטינה אבל פחדתי ממנו מאוד ולא התלוננתי. עכשיו אני מוכנה להתלונן אבל אמרו לי שאין טעם להתלונן כי עבר יותר מדי זמן ויש התיישנות על המקרה. אם עברו 8 שנים זה באמת מאוחר מדי? אי אפשר לעשות שום דבר יותר?
הגשת תלונה לאחר 8 שנים ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
15:43

הגשת תלונה לאחר 8 שנים

אין ספק שמצבך אינו פשוט, אך יש לזכור שההתיישנות במשפט פלילי תלויה גם בסוג העבירה. לא פרטת מה הקשר שלך לאותו תוקף והאם נגרמו לך חבלות.
באם מדובר בעבירה מסוג פשע הרי ההתיישנות היא רק לאחר 10 שנים.
בנוסף, לא ציינת מתי פסקו האיומים- אם האיומים התרחשו במסגרת חמש השנים האחרונות- הרי ניתן להתלונן גם על כך.
לסיכום- כדאי לפנות לעורך דין ודון עימו באפשרויות השונות לרבות הגשת קובלנה פרטית.
תודה ‏(ד)
16:56

תודה

אני מכירה אותו מהשכונה שאני גרה בה. הוא כמו חבר של המשפחה שלי והיה לי איתו קשר רומנטי לא התחתנו. הוא הפסיק לאיים עליי לפני חצי שנה כי עברתי דירה לעיר אחרת אז הפסיק.
המשך ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
19:38

המשך

אם כך יש מה לעשות למרות חלוף הזמן.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי