פורום עורך דין - משפט פלילי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
18:00

שכן רועש

שלום רב
יש לנו שכן שגר מעלינו ובימי שישי האחרונים ובחג האחרון הוא ומשפחתו היו "חוגגים" ועושים רעש עד 12 בלילה וגם אחרי. ביקשנו פעם פעמיים וזה לא עזר. נמצאים שם הרבה אנשים הם יושבים על המרפסת ומרעישים נורא.
אני שוקל להגיש נגדם תלונה במשטרה אבל חושש שהמשטרה לא תעשה שום דבר ואני אסתכסך עם השכן ומי יודע מה יהיה... מה הסיכוי שהמשטרה תעשה משהו בנדון והתלונה לא תהיה לשווא? והאם אני יכול לפנות בעילום שם ורק לומר שאני גר בבניין?
מטרד רעש מהשכנים ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
22:01

מטרד רעש מהשכנים

בעקרון ישנו צו סדר הדין הפלילי ( ברירת משפט- מניעת רעש) משנת 2000 המסדיר האפשרות להגיש תלונה במשטרה. כדאי לרשום את שם השוטר שקיבל את התלונה ומספר האירוע כדי שניתן יהיה לעקוב אחר הטיפול. השוטר רשאי להפסיק את המטרד, ולקנוס את גורם הרעש, על סמך התרשמותו ובלא שישתמש במכשיר למדידת רעש.
באם התלוננת והמשטרה גנזה התיק אפשר גם להגיש קובלנה פלילית פרטית.
יש גם אפשרות להתלונן אנונימית ( בציון שאתה שכן ) אני לא יכול להגיד לך במקרה כזה מה הסיכוי שהמשטרה באמת תטפל ביעילות בתלונה והדבר תלוי אף בתחנה האחראית על אזור מגוריך.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי