פורום עורך דין - משפט פלילי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
23:36

תיק בגין תקיפה ואיומים

ערב טוב,

לפני כ-3 שבועות הגשתי תלונה נגד השכן שלי לאחר מריבה. בעת אירוע הוא וועד הבית (שניהם מציגים אותו בתור "עוזר ועד בית" ) הגיעו אלינו לדירה לברר למה עדיין לא שילמנו תוספת של 300 ש"ח לועד הבית עבור תיקון מע' ביוב. בדירתנו מערכת ביוב נפרדת מכל שאר הבניין (בניין קומות), לא הצלחנו להבין על מה אנחנו צריכים לשלם במידה ומדובר בתיקון ביוב משותף וביקשנו קבלות מספר פעמים. באותו ערב השכן הגיע והתחיל לדבר עם בעלי. מהר מאוד הוא עבר לצעקות ובעלי טרק לו את הדלת. בשניה שלאחר מכן הוא כיבה לנו את החשמל מהמפסקים בארון חשמל שבחדר המדרגות. יצאתי מהדירה ושכן התחיל להתנפל עליי, לצעוק, לאיים בזה שימרח לנו כל יום חרא על הדלת, יגרש אותנו מהדירה, יקבור אותנו וישלח אנשים שיפגעו בנו. ברגע מסוים ניסיתי להגיע לארון חשמל בכדי להדליק את החשמלאך הוא דחף אותי עם הכתף ופגעתי בקיר. לאחר מכן, בהמשך המריבה, הוא התקרב לבעלי והצמיד לו יד לגרון שאיומים ש-"יפרק אותו ביד אחת", ברגע זה נתתי לו דחיפה בכתף שיתרחק ממנו. במשך כל המריבה ניסיתי לדבר עם ועד הבית (אישה מבוגרת מאוד שלא ייחסה חשיבות למה שמתרחש ולא ראתה בזה שום דבר מיוחד), ומדי פעם הסתובבתי לשכן בכדי לענות לו על הצעקות ואיומים שלא הפסיק להטיף. בעלי הודיע לשכן שהוא מזמין משטרה וכך הוא עשה, שכן לא התנגד. לאחר חצי שעה של מריבה, נכנסתי לדירתה של ועד הבית, היא הציגה בפני את בקלות הדרושות וסיכמנו שנסדר את החוב. השכן בינתיים הלך והגיעו 2 שוטרים. הגשנו תלונה נגדו, לאחר שעה השוטרים חזרו ודיווחו כי השכן מגיש נגדי תלונה בגין תקיפה ואיומים גם כן ואני מעוכבת לחקירה. ברשותינו 3 סרטונים אחר מציגים חלקים מהמריבה שלנו. הייתי פעמיים אצל חוקרים (באותו הלילה וכיום, לאחר 3 שבועות) , כמו גם בעלי הוזמן לחקירה בשבוע שעבר וגם השכן. נאמר ע"י החוקרת היום כי ימשיכו בחקירה ויהיו איתנו בקשר. בינתיים יש לי ולשכן הרחקה אחד מהשני לפרק זמן לא מוגבל.

השאלה שלי היא מה הסיכוי שהתיק יסגר בגין חוסר עניין ציבורי? ולאן כל זה יכול להתגלגל? ומה תהיה עלות משוערת של עלות התייעצות אוֿו טיפול של עורך דין בנושא?

תודה מראש.
תקיפה ואיומים בין שכנים ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
09:50

תקיפה ואיומים בין שכנים

לא ברור מהנתונים מה ניתן לראות בסרטונים והאם ניתן גם לשמוע בהם דברי איומים ( ובכלל כיצד צולמו הסרטונים)
בנוסף, נראה כי כדאי שתפנו לקבלת ייעוץ מטעמו של עו"ד- אשר יכול אף לסייע לכם בסגירת התיק כנגדכם ( אם אפשר אף מחוסר אשמה ) ומנגד לעמוד על כך שהשכן יועמד לדין.
בנוגע לעלויות, מטרת הפורום הוא לתת יעוץ ראשוני בלבד ואין אנו דנים כאן בעלויות כספיות אשר מטבע הדברים גם תלויים בעו"ד איליו פונים.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי