פורום עורך דין - משפט פלילי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
00:25

השלכות רישום משטרתי

נתפסתי בגניבה מסופר פארם לפני כ4 חודשים, אחרי שבוע התיק נסגר במשטרה בעילת"חוסר עניין ליצבור", לצערי לא ניתן לשנות לחוסר אשמה כי הודיתי. לפני שבוע נכנסתי לתחנת המשטרה להוציא את המרשם הפלילי על מנת לראות מה מופיע שם אך הוצא לי דף אחד בלבד שבו רשום שאין לי כלום, שאלתי את החוקר והוא אמר לי שאין עוד דף זה כל מה שמתקבל (לידעתי במקרים שיש תיקים סגורים יש עוד דף שבו הם מפורטים). כמו כן הוא אמר כי מדובר במידע פנימי של המשטרה וזה מופיע אצלי בנוער מפני שהחוקר שחקר אותי שייך לנוער למרות שגילי 25. החרדה והדאגה הורגת אותי והשאלה שלי היא איך זה ישפיע אלי? מה ההשלכות? אם היו לי כוונות להגר לקנדה או לקבל ויזה לארהב אז אפשר לשכוח מזה עכשיו? מה עם התעסוקה? אנא הסבירו לי מה קורה עכשיו.......
רישום של תיק סגור ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
09:14

רישום של תיק סגור

כדאי לזכור, כי תיק סגור לא נחשב כרישום פלילי לצורך קבלת תעודת יושר וקיומו לא אמור להיות מועבר למדינות זרות- כך שבוודאי אין לכך השפעה בנושא קבלת ויזה לארה"ב וכו'.
המידע יכול לשמש רשויות בטחוניות וכן את המשטרה באם תחזור ותבצע עבירות, קיומו של תיק סגור עלול להשפיע על החלטתם באם להגיש נגדך כתב אישום.
העובדה שכרגע אתה לא רואה רישום, יכולה לנבוע מכך שעדיין התיק לא עודכן במערכת.
כדאי גם לדעת, שאפשר לטפל גם במחיקת רישום של תיקים סגורים מחוסר עניין לציבור.

לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי