פורום עורך דין - משפט פלילי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
21:47

יחסי מורה תלמידה

שלום,
אני מרכז שכבה ומחנך וותיק בחינוך.
לאחרונה נוצר קשר אנושי בינ אישי עם תלמידה בת 16. הקשר היה בהתכתבויות הודעות ובקשר טלפוני.
היו נושאים משותפים בלבד. לא היו שום רמזיים מיניים או מסרים בכיון הרומנטי. בהתחלה הקשר התחיל בעזרה לימודים ואח"כ בתחומים נוספים. ברור לי שחציתי גבול מורה/תלמידה. הקשר היה הדדי ללא מגע, אלימות איומים או כל אלימות מילולית. ההורים של התלמידים יחד איתה הגישו תלונה במשטרה ונפתחה חקירה. זומנתי פעמיים לחקירה בנושא תוכן ההודעות אל התלמידה. חקר אותי קצין נוער. מנהל ביה"ס זומן לחקירה. לא היה כל עניין רומנטי ולא כוונות מיניות. החקירה מתנהלת וכעת ביקש ממני החוקר לא להגיע לביה"ס ביומיים הקרובים עד להודעה ממנו. אני מרכז השכבה שלה והמחנך שלה. אני טעיתי בהתכתבויות והכול היה מתוך כוונה טובה ולא מעבר לכך. אבקש את עזרתך מה לעשות והאם אני זקוק לעורך דין פלילי בשלב זה? תודה גידי
יחסי מורה תלמידה ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
09:17

יחסי מורה תלמידה

גידי יקר,
לצערי, אני מוצא עצמי מופתע כל פעם מחדש נוכח התפיסה לפיה הנעזר בשירותיו של עו"ד פלילי הוא בהכרח אשם וכי אם אתה חף מכל אשמה- הצדק יצא לאור ואין ממה לחשוש.
במציאות דווקא אנשים כמותך הכי זקוקים לשירותיו של עו"ד.
הראייה שכבר נחקרת פעמיים ואני מניח שחקרו אותך באזהרה- כלומר מייחסים לך ביצוע עבירה פלילית שלפי מה שאתה רושם כאן, היא לא נכונה- במצבך רוץ לקבל ייעוץ ויפה שעה אחת קודם
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי