פורום עורך דין - משפט פלילי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
17:21

מואשם בתקיפה.

שלום לך, בכתב האישום נגדי נטען כי "תקף הנאשם שלא כדין את את אישתו בכך שהרים את המתלוננת תפס אותה מהידיים משך אותה מס' מטרים, זרק אותה על הרצפה ומשך ממנה את התיק שלה". אני טענתי בחקירה שאכן אחזתי בידית של התיק שבו היו מפתחות הרכב שהיא סירבה לתת לי ומשכתי בחוזקה והיא אכן מעדה לרצפה, אך בה פיזית לא נגעתי. הבעתי צער רב והתנצלות על כך בחקירה. כשהקראתי לה את כתב האישום היא אישרה את הכתוב ועמדה על כך שתפסתי אותה בידיה וכתוצאה מכך נשברו לה שני צפורניים ונשארו סימנים על הידיים. האם זה מילה שלי כנגד מילה שלה? לפני כ 8 שנים לפני נישואיי הודיתי בעבירת מעשה מגונה במסגרת עיסקת טיעון וריציתי חודשיים בעבודות שירות. האם כדאי לי לקחת עו"ד, עד כמה הסתבכתי והאם יתכן שאשלח למאסר בפועל במידה ואורשע. אני מודאג מאוד. בתודה מראש.. עופר
תקיפת בת זוג ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
06:26

תקיפת בת זוג

עופר יקר,
תיקי אלימות במשפחה אינם תיקים שיש מקום לזלזל בהם- טיפול לקוי בתיק יכול בהחלט להוביל גם למאסר.
העובדה שהסתבכת לפי שמונה שנים אינה מאד משמעותית שכן מדובר בהרשעה שכנראה התיישנה-
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי