פורום עורך דין - משפט פלילי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
חלופת מעצר ‏(חיים)
21:42

חלופת מעצר

כמה זמן לוקח לשופט לתת החלטת בקשר חלופה למעצר בית?
החלטות בנושא מעצר ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
23:08

החלטות בנושא מעצר

חיים יקר, אין לי תשובה בדוקה משפטית לתת לך, אם אדם נתון במעצר ובית המשפט מתבקש לשקול אפשרות שחרור למעצר בית- הרי שלפעמים השופט מבקש לקבל תסקיר מעצר בטרם יחליט- במקרה כזה העצור יכול למצוא עצמו שוהה במעצר תקופה של שבועיים ויותר.
וכך כל מקרה לנסיבותיו, לרבות מורכבות התיק והעומס בו נתון כל שופט ושופט
חלופת מעצר ‏(חיים)
07:37

חלופת מעצר

אני מבין
אבל עבר כבר שש ימים
והשופט עדיין לא קיבל החלטה בכלל?
המשך ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
12:34

המשך

אם אני מבין נכון, אתה פונה בקשר למכר שהוא כרגע עצור ומחכה להחלטה שתאפשר לו להשתחרר למעצר בית.
במצב כזה, הרי המכר חייב להיות מיוצג והשופט סביר שהודיע לצדדים על המועד בו הוא הולך להקריא את ההחלטה.- כך שכדאי פשוט לשאול את העו"ד המייצג מתי השופט אמור להקריא את החלטתו
חלופת מעצר ‏(חיים)
12:47

חלופת מעצר

הוא מיוצג ע״י עורך דין,
העורך דין אומר שכל יום יכולה להיות החלטה אבל כבר עבר שבוע ימים
המשך ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
20:57

המשך

אם השופט לא קבע מראש מועד למתן החלטה ואין מדובר בתיק עב כרס, אפשר לבקש מעורך הדין לפנות לבית המשפט בבקשה לקבוע מועד לדיון בהקדם.
13:30

חלופה למעצר

מה הסיכוי להשתחרר למעצר בית
כאשר השופט ביקש תסקיר מבחן
והחשודים הם ללא עבר פלילי?
סיכויים להשתחרר למעצר בית ‏(עו"ד אמיר מורשתי)
13:41

סיכויים להשתחרר למעצר בית

פונה יקר, על פניו כשחשודים הם ללא עבר פלילי ושופט מבקש לקבל תסקיר של קצין מבחן, הרי אם התסקיר יבוא בהמלצות לשחרור לאחר שנמצאה חלופת מעצר נאותה, הרי יש סיכוי טוב לשחרור, אך כמובן, שיש חשיבות לכתב האישום ולסיבה בגינה המדינה סבורה שראוי לבקש מעצרו של אדם עד לתום ההליכים
חלופת מעצר ‏(חיים)
19:14

חלופת מעצר

העצירים מואשמים בחבלה בנסיבות מחמירות והם ללא עבר פלילי
אנשים נורמטיביים לחלוטין
שיש להם חלופת מעצר נאותה
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי