פורום דיני משפחה וירושה

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
11:34
תביעת מזונות לפי סעיף 4,5
שלום רב, אני בת 50, ללא ילדים, נכה על כיסא גלגלים כ-10 שנים, מתקיימת מקצבת נכות+שר"מ בסך 4,049 ש"ח ו-770 ש"ח כסיוע בשכ"ד מ"עמידר" (אגב, שכ"ד שאני משלמת - 4,000 ש"ח, כך שחברים טובים באמצע הדרך עוזרים מידי פעם בקניית מזון וכיו"ב). אימי, עימה אינני מדברת 7 שנים (מעולם לא היו יחסינו תקינים), תבעה אותי לפירוק שיתוף על דירת אבי ז"ל ושלה (היא גרה בדירת קרקע מלבד דירה זו). הגשתי תביעה שכנגד למזונות. אושרה לי עו"ד מהסיוע המשפטי לעניין פירוק השיתוף. בקשתי להרחבת סיוע לטיפול בעניין המזונות נדחתה, לאחר 3 חודשי המתנה, התעלמות מוחלטת מפניותיי, כמעט מידי יום ולעיתים מס' פעמים ביום..."היא לא נמצאת" הייתה תשובה קבועה ממוקדני הסיוע המשפטי ! גם למסמכים שפיקססתי כפי שנתבקשתי - חוסר התייחסות.
לשכת עורכי-הדין בת"א, אליה פניתי טלפונית, הסתפקה בעיון במכתב הסירוב שפיקססתי, מבלי בכלל להקשיב לדבריי ו...סירבה אף היא.
האם כאישה נכה לא מגיעה לי זכות בסיסית ככל אדם מן היישוב לקבל עזרה ?
מלבד "נעמת", "ידיד", "ויצ"ו" ו"קו הידידות" של "אורלי וגיא" (תמיד תפוס שם) לאן עוד אוכל לנסות מזלי לסיוע וייצוג משפטי בבקשה ?
מתנצלת על שהלאיתי במלל...לא נותר לי אל מי לפנות, אין בידי לשלם לעו"ד פרטי ואינני מוצאת אוזן קשבת. תודה רבה
תביעה ‏(עו"ד ליאור יניר )
12:13
תביעה
שלום

המדינה מעניקה סיוע משפטי למי שזקוק לכך ועומד בקריטריונים הדרושים לקבלת הסיוע המשפטי
ניתן לפנות אליהם.

בהצלחה

ליאור יניר, עו"ד מנהלת הפורום
לראש הפורום >
מידע על