פורום דיני משפחה וירושה

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
23:15
בית דין רבני
חתמתי ואושר הסכם גירושין בינינו.כל הזמן אמרתי שאני מוותר על דברים כלכלים .אך איני רוצה בגירושין. אך ההסכם נחתם ובו גם הסכמה לזה.האם אני יכול לומר את האמת בבית הדין הרבני ולא להיות חשוף לתביעה מאשתי?
בית דין רבני ‏(ליאור יניר עורכת דין)
10:50
בית דין רבני
שלום

בבית הדין הרבני בעת אישור הסכם הגירושין , תשאל האם ההסכם נוצר תוך רצון הדדי והבנת הנושא.
בכל שלב הנך יכול לאמר לבית הדין כי מעולם לא רצית להתגרש ולהסביר מדוע חתמת על ההסכם.
ישנה חשיבות לעובדה כי עד אשר ההסכם לא מקבל תוקף של פסק דין מעם הערכאה הדיונית אין הוא מחייב.
בנוגע לתביעה כזו או אחרת, אין איש אשר יכול לעצור אדם אחר מהגשת תביעות אך באם תבסס האישה את תביעתה על חזרתך מההסכם לא תעמוד לה טענה זו כדי לחייבך אלא אם דבריך אינם אמת לאמיתה.

בהצלחה
ליאור יניר, עורכת דין
הסכם ‏(אילן)
11:23
הסכם
ההסכם הכלכלי שאשר בבית הדין משפחה הוא שריר וקיים?
עזרת לי ממש ‏(אילן)
16:53
עזרת לי ממש
רציתי להראות שאני מוותר על הכסף ולכן חתמתי. אלו נישואין 2 אחד לשני וזה לא לעניין.
הסכם ‏(עו"ד ליאור יניר )
12:31
הסכם
שוב שלום

בנוגע להסכם כפי הגדרתך , הכלכלי , יש לבדוק אותו הייטב ולראות מהם הקביעות המופיעות בו.
כעיקרון הסכם אשר קיבל תוקף של פסק דין שריר וקיים אלא אם ניתן להוכיח שנעשה תוך כפיה , הטעיה ועוד כהנה וכהנה השפעות אשר פוגעות ברצון החופשי.

על מנת לבדוק רצוי להגיע לעורך דין עם ההסכם וכל אשר נלווה אליו על מנת לקבל מידע רלוונטי

בהצלחה
ליאור יניר, עורכת דין
לראש הפורום >

מידע על