פורום דיני משפחה וירושה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
23:33

הפרת הסכם גירושים/מזונות

שלום רב,
בהסכם הגירושים שלי מעבר לתשלום המזונות נקבע כי עלינו להתחלק באופן שווה בתשלומי הגן/ביה"ס חוגים קייטנות וכו'...הגרוש שלי משלם מזונות אך אינו משלם עבור הגן למרות שיידעתי אותו בסכומים ובתאריכים שמתבצע התשלום. עלי לציין שיש לו חובות רבים בהוצל"פ וכל דבר אפשרי מעוכל/מעוכב. אני יודעת כי את המשכורות שלו (סכומים נכבדים) הוא מקבל בדרך לא דרך ובמזומן ומוציאים לו תלושי שכר פקטיביים. כיצד אצליח לפתוח בהליכי הוצל"פ במצב הנוכחי והאם יש לי סיכוי לקבל את התשלומים הנילווים למזונות? האם הוא יכול להחליט באיזה גן עלי לרשום אותה?
הפרת הסכם גירושין ‏(עו"ד חיים אוחיון )
16:53

הפרת הסכם גירושין

שלום סיגל.עלייך לפתוח בהליכי הוצלפ במדור מזונות שבו ננקטים הליכי גביה נוקשים לרבות פקודות מאסר ,הגבלות עלרישיון נהיגה,עיקולים ועוד.בנוסףניתן להזמין את מעבידו לחקירת צד ג אם הוא מסייע לו להציג תלושי שכר פיקטיביים על מנת להתחמק מתשלום.לגבי ההחלטהבאיזה גן לרשום את הילדהנראה לי שאת רשאית לרשום אותה בגן לפי שיקולך אלא אם את מוגבלת בכך עלפי הוראות ההסכם או שיש לו סיבה אחרת להתנגד לכך משיקולים של טובת הילדה
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני משפחה וירושה