פורום דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
12:59

סחבת בטיפול{בתביעה}

לפני כ5 שנים,עברתי תאונת רכבת.החלתי בהגשת תביעה לפני כ3שנים.לא מרוצה מהתנהלות העו"ד{בלשון המעטה}כיצד אוכל להעביר את התיק והטיפול בתביעה,לעו"ד אחר.מצפה לתשובה.דנה.
סחבת בטיפול ‏(עו"ד חיים קימלמן)
14:20

סחבת בטיפול

דנה שלום

העברת הטיפול לעו"ד כרוכה בבקשה מסודרת לעו"ד המטפל בתביעתך לחדול מיצוגך ולהעביר כל החומר שבתיק לרשותך בצירוף מכתב "שחרור" מיצוג משפטי.

קיימת אפשרות כי העו"ד שמייצגך כיום ידרוש תשלום שכ"ט עו"ד על הייצוג המשפטי עד כה.

הערה: לפני שאת מחליטה לעזוב העו"ד ו"לשרוף הגשרים" רצוי לברר האם קיימת הצדקה לתחושתך והאם הטיפול נמשך עקב סיבות אובייקטיביות.
14:56

המשך{סחבת בטיפול}

תודה על תשובתך,עו"ד קימלמן.על הסיבות האובייקטיביות,לא מתלוננת!קשה לי עם התנהלות לא עיקבית!אתן אחת לדוגמה:ב04.11.12,הודיעה לי העו"ד שאני צריכה לחתום על הצהרת בריאות,שאצור קשר למחרת ונתאם פגישה.היום 28.11,עדיין לא"תפסתי"את העו"ד!!! כך מתנהלת כ3 שנים!לא עונה לטלפונים,לא חוזרת,לא לטלפון,לא למייל,לא לסמס,ולא להודעות קוליות.מעולם לא נתקלתי בהתנהלות שכזו!במס'עבודתי,אני עובדת עם רופאים,פרופסורים,ועוד מכובדים.מעולם לא קרה,שלא חזרו אליי.לאו דווקא באותו יום,אך חזרו.אני חשה זלזול,וגועל מהתנהלות עפ"י מצב רוח,חשק,או גחמות.דנה.תודה על תשובתך,עו"ד יקר.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית