פורום חולצות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
07:37

אחריות על חולצות

האם מקובל לספק או לדרוש תעודת אחריות על חולצות לעובדים? אם כן, מה אחריות זו כוללת (נזקי כביסה, דהיית צבע, התכווצות/התרחבות של הבד וכו')? זאת בהנחה כמובן שאני מזמינה כמות גדולה, ואולי גם חותמת על הסכם לאספקת חולצות במשך כמה שנים.

אחריות על חולצות ‏(רונן מלכה)
10:52

אחריות על חולצות

שושי שלום
אין מושג כזה אחריות על חולצות מפני שאין כל שליטה על אופן הכביסה והשימוש בחולצות. עם זאת ספק חולצות הוגן יחליף לך אם קיבלת סחורה שאינה איכותית.אני לדוגמא עובד עם לקוחות קבועים וחשובים ואם אני מקבל משלוח שאינו איכותי אני פוסל אותו מייד. לא מזמן מכרתי קונטיינר שלם לסטוק בשטחים במחירי הפסד מפני שהחולצות התכווצו מעל הנורמה . אני לא יכול להרשות לעצמי לספוג ולו תלונה אחת ממשרד הביטחון למשל.עצתי לך להשקיע עוד סכום פעוט ולקנות חולצות איכותיות . חולצה איכותית לא נמדדת רק בסוג הבד אלה גם בסוג הצביעה. יש צביעה יציבה ויש צביעה שיורדת בהרתחה. יש סוגי זיעה חריפה שיוצרת ריאקציה עם צבע הבד וגורמת לו לדהות. צביעה שאינה יציבה עולה הרבה פחות בסין ולכן לאור התחרות הנוראית בשוק ספקים נוטים להוזיל את המוצר ,וזה כמובן בא על חשבון האיכות. זכרי!!!בחולצות טריקו אין ארוחות חינם.... הרווח קטן ואנשים מחפשים זול. תתקשרי אלי ל 0542344000 או תשלחי לי מייל לm_xronen@hotmail.com ואני אשלח לך דוגמת חולצה. יום טוב. רונן

מידע על חולצות