פורום השמת עובדים לעבודות ביתיות ופרטיות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:27

עבודה מטעם חברת השמה

שלום, אני עובדת מטעם חברת השמה. כמה זמן אוכל לעבוד כך, ומה יקרה בתום תקופה זו?
עבודה מטעם חברת כ"א ‏(עו"ד תמר רובינשטיין )
16:17

עבודה מטעם חברת כ"א

סעיף 12א' לחוק חברות כוח אדם קובע, כי עובד לא יועסק מעל 9 חודשים אצל אותו מעסיק באמצעות חברת כח אדם. לפיכך, ייאלץ כל מעסיק, בתום 9 חודשי ההעסקה, לבחור באם לקלוט את העובד לשורותיו או לסיים העסקתו אצלו. החוק אינו אוסר על חברות כח אדם להעסיק את העובד מעל 9 חודשים, ובלבד שלא יועסק אצל אותו מעסיק. לשם המחשה, עובד כח אדם יכול לעבוד שנים אצל אותה חברת כח אדם, אולם לא יעבוד מעל 9 חודשים אצל אותו הלקוח.
לראש הפורום >

מידע על שירות למעסיקים