פורום קוסמטיקה - ציוד וחומרים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
23:19

בבית או בחוץ?

היי. פתחתי השבוע עסק במס הכנסה ועשיתי את כל הבירוקרטיה שצריך, ועכשיו השאלה היא אם כדאי יותר לפתוח את הקליניקה בבית או לשכור מקום ייעודי. מצד אחד יש לי ילדה קטנה שהייתי שמחה להיות איתה כמה שיותר, ומצד שני הייתי רוצה לעשות הפרדה של ממש בין הבית לבין העבודה.. אשמח לשמוע מניסיונך.
15:45

פתיחת עסק בבית או בחוץ

הי נעמה, יש יתרונות וחסרונות לכאן או לכאן.. בבית כמובן את אדון לזמן שלך. ז"א שאת לא תלויה באף אחד, את מחליטה מתי את מקבלת את הלקוחות שלך, ומתי את לוקחת זמן לעניינים שלך ולמשפחה שלך. בנוסף את חוסכת את עלות השכירות שאת משלמת בחוץ. מצד שני הרבה יותר קשה לאסוף לקוחות כשאת בבית ולא בחוץ כשאין עוברים ושבים שמגיעים במקרה למקום או נכנסים למספרה אם את יושבת שם. אם את בבית את צריכה לקחת בחשבון שיקח הרבה זמן עד שיהיה לך מאגר לקוחות קבועות, שיכניסו הכנסה קבועה. את צריכה גם לשאול את עצמך אם את בן אדם שיכול להיות בבית כל הזמן או שאת צריכה לנשום את האויר של בחוץ ולראות אנשים גם כשאין לך לקוחות.
תזכרי תמיד שאת יכולה להתחיל בבית, לראות איך את מסתדרת, ואם יש לך מספיק לקוחות ואם זה לא מספיק לך את תמיד יכולה להחליט לצאת החוצה. אין חכם כבעל נסיון, ולי יש אמנם ניסיון אבל את צריכה לבחון מה מתאים לאופי ולצרכים שלך. בהצלחה.
לראש הפורום >

מידע על ציוד וחומרי קוסמטיקה