פורום רפואת שיניים

ד"ר גיל פיינר,מנהל פורום רפואת שיניים

מנהל הפורום 
ד"ר גיל פיינר

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
20:33

מספר שאלות................

שלום,
בן 47 יש לי בעיית מחלת חניכיים, לפני 9 שנים טיפלתי בעקירת שן קדמית ועשיתי השתלת עצם ושתל שמחזיק מעמד טוב עד היום. בשנה האחרונה- מנקה עם קיסמי עץ ודנטליים,מצחצח שיניים מספר פעמים ביום גם עם מברשת בין שינית ומי פה.
1.אני צריך לעבור טיפול בשן מס 24 שעקרו לי לפני שנה, נאמר לי שאני צריך שתל לא בטוח שצריך השתלת עצם. הוצע לעשות טיפול של זרקוניה פלוס השתלת עצם ב8800 שח, האם זה מחיר סביר?
2. ישנם רופאים שהציעו לי במקום טיפול זה, טיפול של שתל בלבד בלי הרמת סינוס עם כתר ב5000 שח, האם זה מחיר סביר?והאם כדאי בכל זאת ללכת על השתלת עצם? משום שבעתיד כנראה שבכל זאת אזקק לזה.
3. הוצע לי טיפול נוסף גראפט 6 שמחזיק ל5 שנים בעלות של 4000 שח, או שיטה חדשה של שתל נפתח ב5000 שח או שתל רגיל קצר ב3200 שח, או טיפול שתל שוויצרי ב4500 שח, האם הטיפולים הנל ראויים ויכולים להחזיק הרבה שנים?
האם המחירים סבירים? על איזה טיפול הייתם ממליצים?
והאם כדאי לעשות השתלת עצם כי בכל מקרה העצם תיסוג/תאבד/תיאכל בקרוב?
תודה
מספר שאלות ‏(ד"ר גיל פיינר)
19:33

מספר שאלות

שלום לך
חלק נכבד משאלותיך נוגע בענייני מחירים ולך אין הפורום כאן יכול להתייחס. כמוכן מאחר ולא בדקתי אותך הרי שגם לא אוכל להמליץ או לפסול. כמוכן לא ברור לגמרי אם הבעיה של חסר העצם היא בגובה או ברוחב הרכס. מה שברור שפנית למספר רופאים וקיבלת מספר אפשרויות. לעיתים יש יותר מדרך נכונה אחת. לכן הייתי מציע לבחור ברופא המתאים לך...ואיתו תגיעו לטיפול הנכון לך.
לראש הפורום >

מידע על רופאי שיניים