פורום רפואת שיניים

ד"ר גיל פיינר,מנהל פורום רפואת שיניים

מנהל הפורום 
ד"ר גיל פיינר

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:55

טיפול מורכב

מחפשת ממחה לטיפול שינים מורכב שלא ידחה אותי .כולל החלפת גשר .טיפול בחוריים .והשתלה או פתרון אחר בלסת העליונה.כול
טיפול מורכב ‏(ד"ר גיל פיינר)
20:04

טיפול מורכב

שלום רב
השאלה שלך מאוד כללית.
א. היכן בארץ
ב. למה דחו אותך בעבר
ג. האם כוונתך למומחה לשיקום הפה? כי במצבים רבים רופא שיניים כללי יכול לטפל בכל המצבים שתיארת.
08:17

טיפול מורכב

טיפול מורכב.
סי מרחובות.הלכתי שנים לאותה רופאה.עד שרצתה להציל שן .לא עשתה צילום . והחלפתי רופא .בצד שמאל עקרו לי עכשיו שו טוחנת 26.חסרה גם 27 ושאר השינים בצד שמאל .בגלל שרופא אמר שאין כלום אחרי טיפול שורש עקרו את השן .הצד ימין בלסת העליונה צריך להחליף גשר. למה בצד שמאל עשו לי השתלה על שן . הרופא שעקר לי לא מטפל בגשר מוכן לעשות לי סתימות .בנתיים אני אוכלת רק דברים רכים
08:31

טיפול מורכב

טיפול מורכב.
סי מרחובות.הלכתי שנים לאותה רופאה.עד שרצתה להציל שן .לא עשתה צילום . והחלפתי רופא .בצד שמאל עקרו לי עכשיו שו טוחנת 26.חסרה גם 27 ושאר השינים בצד שמאל .בגלל שרופא אמר שאין כלום אחרי טיפול שורש עקרו את השן .הצד ימין בלסת העליונה צריך להחליף גשר. למה בצד שמאל עשו לי השתלה על שן . הרופא שעקר לי לא מטפל בגשר מוכן לעשות לי סתימות .בנתיים אני אוכלת רק דברים רכים .נותנים לי תורים עוד 3 חודשים.אני לא יכלה לחכות .לקח חצי שנה עד שעשו לי טיפול שורש אצל ממוחה שנכשל
08:29

טיפול מורכב

טיפול מורכב.סי מרחובות . הלכתי שנים לרופאה קבועה שרצתה להציל שן שכאבה .לא עשתה צילום .בשן טוחנת .אחרי שהחלפתי רופא הסיפור חזר על עצמו .סבלתי מכאבים בשן והרופא לא התיחס.כעת בצד שמאל למעלה חסרות לי שינים 26 ו27 ואלה שמאו. גשר בצד ימין התנתק. בנוסף יש לי חורים בשתי שינים. הרופאים עסוקים ונותנים לי תורים רחוקים .בנתיים אני רק על אוכל רך .כמה זמן אפשר לחיות ככה .איכות חיים ירודה .אולי למעלה צריך שתל .פעם עשו שנים תותבות או פתרון זמני אחר
המשך ‏(ד"ר גיל פיינר)
12:24

המשך

שלום סי
מהתיאור עולה שאינך צריכה מומחה, את צריכה רק למצוא את הרופא/ה הנכונים לך! עניין של כמיה ואמון. קבלי המלצות מקרובים ומקורבים.
אני בטוח שבאזור מגוריך קיימים רופאים כאלה. החשוב בבואך לרופא לספר לו בקצרה, מה כואב ומפריע , לתת לו לבצע בדיקה מקיפה וקדימה לעבודה.
17:03

טיפול מורכב

טיפול מורכב
על מי אתא ממליץ.נותנים לי תורים רחוקים .איכות החיים ירודה .כי בלי שינים אין תורה.הרופאים שולחים אותי מאחד לשני .בתירוצים טיולים עסוקים תורים רחוקים.ואני מרימה ידים .אולי אתא מכיר רופאים אמנים הגונים ישרים וגם זמנים .אפשר גם באזור
המשך ‏(ד"ר גיל פיינר)
17:56

המשך

לצערי איני מכיר רופאים באזורך, ואין באפשרות הפורום להמליץ על רופאים.
לראש הפורום >

מידע על רופאי שיניים