פורום רפואת שיניים

ד"ר גיל פיינר,מנהל פורום רפואת שיניים

מנהל הפורום 
ד"ר גיל פיינר

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
11:15

השלמת שיניים

היי, בעבר היו לי רווחים בשיניים שהושלמו . נאמר לי בזמנו שצריך להחליף אחת לחמש שנים את ההשלמה... (לא עשו לי גשר כי השיניים היו ישרות רק מורחקות) עברו מאז מעל ל10 שנים. בנוסף השיניים שלי קטנות וכשהייתי בביקור אצל רופאה היא הציעה לי להחליף את ההשלמה בציפוי חרסינה וכך גם להגדיל את 4 השיניים הקדמיות (בשילוב של שיוף השן לטובת ההדבקה וקיצור שתי השיניים הקדמיות למראה אסתטי.) ברצוני לדעת האם זה הטיפול המומלץ. האם זה לא מסוכן (מה עושים אם יש חניכיים רגישות) והאם זה יכול להיות הפתרון לטווח הארוך. שכן מדובר בטיפול יקר אבל לטעמי אם מדובר בפתרון קבע שאינו מסוכן אז אולי זה כדאי... אשמח להמלצה על הנושא, האם זה מסוכן? האם חרסינה זה אסטתי ולא נראה עשוי מדי? תודה! כמו כן אשמח לדעת מה טווח המחירים לזה. ההצעה שקיבלתי עמדה על 10000 שח (2500 לכל שן)
השלמת שיניים ‏(ד"ר גיל פיינר)
00:27

השלמת שיניים

ציפוי שיניים בחזיתיות חרסינה הינו טיפול שיכול בהחלט להיות הפתרון לבעיות שהעלית. החרסינה, לעומת החומר המרוכב ממנו עשוי הציפוי שעשית, אינה משנה את צבעה עם השנים והינה עמידה יתר בשחיקה. זהו אכן פתרון קבע, למרות שדבר אינו מובטח לכל החיים, ואמור להחזיק יותר זמן מהחומר המרוכב. אין זה טיפול מסוכן אבל בכל מקרה עליך לדאוג שהחניכיים תהינה בריאות.
11:19

תודה! ושאלה נוספת... :)

המון תודה על התגובה! אשמח גם לדעת האם קיצור שתי השיניים הקדמיות לצורך אסטתי אינו מסוכן?
קיצור שיניים ‏(ד"ר גיל פיינר)
19:55

קיצור שיניים

ניתן לקצר את השיניים, עד לרמה מסוימת. כל זמן שנשארים באמייל ולא נכנסים לדנטין , אין בעיה
לראש הפורום >

מידע על רופאי שיניים