פורום רפואת שיניים

ד"ר גיל פיינר,מנהל פורום רפואת שיניים

מנהל הפורום 
ד"ר גיל פיינר

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
17:38

בחירת מרפאת שיניים

איך אפשר לדעת האם המרפאת שיניים מחזיקה רופאים מומחים ו/או מקצועיים
בחירת מרפאת שיניים ‏(ד"ר גיל פיינר)
23:05

בחירת מרפאת שיניים

שלום בוריס,
שני חלקים לשאלתך. התואר 'מומחה' ברפואת שיניים הוא לא סתם התפארות. מדובר על רופא שיניים שלמד עוד שלוש וחצי שנים בנושא ספציפי ברפואת שיניים, עמד בבחינות וקיבל תואר אקדמי נוסף. אדם הקורא לעצמו מומחה ולא יכול להציג תעודות המראות על כך, או שאינו מופיע באתר משרד הבריאות, הוא מתחזה. ישנו רק מספר התמחויות קטן ואין למשל תואר מומחה ב"שתלים" או " אסתטיקה". לגבי מקצועיות- כאן הבעיה סבוכה יותר. מי קובע שרופא א' מקצועי יותר מרופא ב'?
היכן למד, השתלמויות שעשה, ניסיון...כל אלה תורמים אך בנוסף, הגורם האנושי הוא הקובע- כמו בכל מקצוע.
בחירת מרפאה ‏(בוריס )
23:14

בחירת מרפאה

שלום אבל איך ניתן לבחור מרפאת שיניים כל מרפאה תגיד שהיא מעסיקה את הרופאים הכי טובים
המשך ‏(ד"ר גיל פיינר)
08:28

המשך

אתה צודק.
ההמלצה שלי היא לשמוע להמלצות מחברים, קרובים ומכרים. אנשים שנמצאים כבר זמן מה במרפאה ויכולים להמליץ.
וכמובן שגם זה לא מבטיח במאה אחוזים...כמו עם כל בעל מקצוע בו תרצה להיעזר.
כמובן שגם מראה המרפאה וההתרשמות האישית שלך יעזרו.
מרפאת שיניים ‏(בוריס)
21:18

מרפאת שיניים

שלום ד"ר הייתי ב2 מרפאות לקבלת הצעת מחיר לטיפול שיניים קיבלתי שתי הצעות שונות אחת מהשנייה לא מדובר במחיר אלה בטיפול עצמו.
איך אני יכול לדעת איזה טיפול אני צריך אני כמעט בטוח כשאלך למרפאה שלישית אקבל תוכנת שונה לחלוטין
תודה
המשך ‏(ד"ר גיל פיינר)
09:19

המשך

יכול להיות שאתה צודק, וכול להיות שלא.
בהנחה שכל הרופאים שפנית אליהם מקצועיים ואמינים, עדיין יש עניין של "מה עובד בידיים שלי ומה הניסיון שלי מורה לי לעשות". כמוכן, רפואה אינה מתמטיקה וככל שהבעיה מורכבת יותר, כך יש לה יותר פתרונות.
עליך לבחור ברופא ובתכנית המתאימים לך ואולי לשאול את הרופא המועדף עליך לגבי התכנית השניה.
לראש הפורום >

מידע על רופאי שיניים