פורום מקרקעין

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:25

תביעה - ענייני מקרקעין

שלום רב.
אני גרה בבניין קומות משלמת כל חודש ועד בית שרק עולה ועולה ורק אלוהים יודע לאן כל הכסף הזה הולך כי הבניינים ישנים ובעיות לא חסר. לאחרונה נבחרה ועד בית חדשה בישיבה בה לא נכחתי ודרשה 2000 ש"ח לשיפוצים מכל דירה ב 4 הבניינים. דיירים רבים הם פנסיונרים שלא ידוע לי אם משלמים פחות, או אולי הכסף נגזל על חשבונינו? אני ובעלי אמנם עובדים אך 2000 ש"ח בנוסף לכסף שהולך בכל חודש? שכולל החלפת רשת ביוב שנפרדת לזו שלנו!
לאחר סירוב הוגשה תביעה משפטית. האם יש סיכוי לנצח בתיק או פשוט לשלם וזהו?
תביעה משפטית בבית משותף ‏(עו"ד לירן זילברמן)
12:04

תביעה משפטית בבית משותף

שלום אירנה,
על מנת לתת לך חוות דעת מקצועית באשר לסיכויי ההגנה שלכם בתביעה עלי לראות את כתב התביעה, להבין את הנסיבות וכיוצ"ב. זו שאלה שמשתנה ממקרה למקרה. זו כמו לשאול מוסכניק מה מצב המנוע ברכב בלי שהוא רואה את הרכב... יחד עם זאת, אני יכול להגיד לך שכל בדיקה של כל עורך דין, אני או אחר, עשוי לעלות בערך כמו כל העלות המבוקשת על ידי הבניין, אם לא יותר. על כן, שיקול נוסף שאתם צריכים לבחון הוא האם אתם מוכנים להוציא כספים בגובה או אפילו יותר מהסכום המבוקש למען הוכחת צדקתכם. לגבי לאן הולך הכסף, אתם תמיד יכולים לבקש דו"ח כספי ותדפיסי חשבון בנק מהוועד והוא מחויב לספק לכם. אם לא, אתם יכולים לפנות למפקח על הבתים המשותפים ולהוציא צו לגילוי המסמכים. בהצלחה! לרשותך, עו"ד לירן זילברמן

מידע על עורכי דין - דיני מקרקעין