פורום מקרקעין

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:42

מרפסת סמוכה לדירה שהכול מבקשים לחלוק בה

האם מרפסת שאינה בתחום הדירה אך סמוכה אליה בקומה העליונה יכולה להיות פתוחה ונגישה לכלל דיירי הבניין כפי שהם טוענים או שמהווה הפרעה לפרטיות הדירה שבבעלותי כשם שאני טוען. המרפסת הזו חולקת עימנו קיר משותף ולאור תרבות הבילוי ברחוב בעיר בא אני גר קיים סיכוי סביר להתקהלות של כול מיני מפוקפקים שעשויים להפוך את חיינו לגיהנום איך אני יכול לעצור זאת. האם הגיוני שהדירה היקרה ביותר בבניין תסבול ממגרעת כזו שהופכת אותה לעלובה שבדירות?
19:35

מרפסת סמוכה לדירה שהכול מבקשים לחלוק בה

מבלי לראות מסמכים לקבל פרטים נוספים לא אוכל לתת תשובה ספציפית. עם זאת אוכל להשיב כך:
1. נראה שהמרפסת הזאת מהווה רכוש משותף לכלל הדיירים.
על כן הם זכאים לעשות בה שימוש סביר.
2. בשלב הזה כנראה עדיין לא הגיעו לשם אותם "מפוקפקים" ונראה שחייכם עדיין אינם "חיי גהינום".
3. כך שככל שיהיו בעתיד מטרדים עקב קיום אירועים ואספות העלולות להפריע לכם, תוכלו להגיש אחר כך תביעה לבית המשפט או למפקח על בתים משותפים למתן צו מניעה נגד דיירי הבניין ולאסור עליהם שימוש הגורם למטרד לא סביר.

מידע על עורכי דין - דיני מקרקעין