פורום בנייה מתועשת (טרומית)

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:52
בנייה טרומית כתוספת בנייה
רכשנו בית פרטי קטן יחסית (כל שלושת הילדים בחדר אחד כרגע) ובעתיד אחרי שנחסוך מעט כסף נרצה להרחיב אותו איכשהו. העלו בפניי את האופציה של בנייה טרומית כשיטה פחות יקרה ומהירה לתוספת חדרים.
אני לא כל כך מכיר את הבנייה הטרומית ורציתי לדעת: האם מדובר בחדרים מוכנים לגמרי מראש, כמו תוספת של קראוון? האם החדר מספק את אותו בידוד ואיטום כמו חדר רגיל בבית או ברמה פחותה? ובכלל, אשמח לעוד פרטים בנושא.
13:04
מה ההבדל בין בנייה קלה לבנייה טרומית או מתועשת?
הבדלים ‏(אסף אוחיון)
22:17
הבדלים
כעיקרון טרומי זה סוג של בנייה מבטון קלה זה מאלמנטים קלים ומהירים יותר מתועשת זה כללי לכל סוגי הבנייה הלא קונבציונלים
תוספת ‏(אסף אוחיון)
22:19
תוספת
השאלה היא כללית מידי א אם תרצי לברר את הפרטים בצורה מסודרת ותר תוכלי לקבוע פגישה אצלנו לפגישת ייעוץ חינם בנושר הבידוד הוא ברמה גבוהה אף יותר מבית רגיל
אני אחדד ‏(רון)
12:16
אני אחדד
השאלה אם התוספת מגיעה כשלם, כמו קראוון שמצורף כתוספת חדר, או בחלקים כך שאפשר יותר לשלוט על הבנייה, הגודל ופרמטרים אחרים בעיצוב של החדר הנוסף.
חידוד ‏(אסף אוחיון)
09:14
חידוד
שוב פעם ניתן לעשות בשתי הצורות ולכן אין הגבלה בתיכנון אתה עושה מה שאתה רוצה והחברה מתאימה את עצמה לדרישות
לראש הפורום >

מידע על